Menu

Kingston Data Traveler 50 64GB USB 3.0

Cechy produktu

  • Producent Kingston 
  • Pojemność 64 GB
  • Interfejs 3.0 

Opis

DataTraveler 50 to lekka pamięć flash USB dostępna w wersjach o obszerności od 8 do 128 GB. Ta kompaktowa pamięć bez nasadki posiada metalową obudowę, która nieprzeciętnie wygląda z każdym kompatybilnym urządzeniem dzięki barwnym akcentom zależnym od obszerności pamięci.

Wysoka2 szybkość USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0)3 bezzwłoczne przesyłanie wszelkich typów danych, np. Plików muzycznych i video. Pamięć jest zgodna ze starszym standardem USB 2.0, co jeszcze bardziej podwyższa jej przydatność, dostępna jest w dodatku możliwość personalizacji pamięci z użyciem własnego logo i/lub plików4.

Inne mocne strony pamięci DT 50 to pięcioletnia gwarancja, darmowa pomoc techniczna i legendarna bezawaryjność artykułów producenta Kingston®. Atrybuty typowe kompaktowa, lekka pamięć bez nasadki, metalowa pokrywa z barwnymi akcentami zależnymi od objętości, wysoka prędkość USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0), możliwość personalizacji przy użyciu własnego logo i/albo dowolnych plików

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.