Menu

Kingston Data Traveler DTSE9G2 128GB USB3.0

Cechy produktu

  • Producent Kingston 
  • Pojemność 128 GB
  • Interfejs 3.0 

Opis

Przechowuj, przenoś i udostępniaj ulubione zdjęcia, filmy, muzykę i inne informacje dzięki pamięci flash USB DataTraveler SE9 G2 marki Kingston. Stylowe wzornictwo tej pamięci bez nasadki, którą z łatwością zgubić,, a także jej mały rozmiar sprawiają, że jest ona znakomitym rozwiązaniem dla każdego użytkownika.

Pamięć DataTraveler SE9 G2 pracuje z szybkością interfejsu USB 3.0, co daje wymierne oszczędności czasu podczas przesyłania, udostępniania albo zapisywania plików. Pamięć ta jest objęta programem personalizacji.

Na jej wytrzymałą, metalową obudowę z solidnym zaczepem na klucze można nanieść logo, a na pamięci zapisać pliki promujące organizację albo producenta. Mocne strony pamięci DataTraveler SE9 G2 to pięcioletnia gwarancja, darmowa pomoc technologiczna i legendarna bezawaryjność towarów marki Kingston.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.