Menu

Kingston Data Traveler I G4 16GB USB 3.0

Cechy produktu

  • Producent Kingston 
  • Pojemność 16 GB
  • Interfejs 3.0 

Opis

USB 3.0 w kolorowej obudowie
Pamiec Flash USB Kingston DataTraveler® czwartej generacji (DTIG4) jest wyposazona w interfejs USB 3.0 w celu szybkiego i prostego przesyłania muzyki, lmów i nie tylko. Użyteczna kompozycja i lubiane kolory powoduja, ze jest to nieprzeciętne urzadzenie do codziennego uzytku w pracy, domu, szkole lub w dowolnym miejscu, w którym korzystasz z informacji. Pamiec zagwarantuje wsteczna zgodnosc z istniejacymi portami USB 2.0, dzieki czemu uzytkownicy standardu 2.0 moga w przyszłosci dokonac migracji do standardu 3.0 bez koniecznosci zamiany urzadzenia. Atuty pamieci DTIG4 to piecioletnia gwarancja, gratisowa pomoc technologiczna i legendarna bezusterkowosc produktów rmy Kingston®.

atrybuty

  • przeróżne kolory zależnie od objętości
  • efektywność USB 3.0, zgodność wsteczna ze standardem USB 2.0
  • barwny zaczep zezwala na zamocowanie do kółek na klucze
  • praktyczna zatyczka zabezpiecza złącze USB i dane
  • Możliwość oznaczenia dowolnym logo


EAN: 0740617220452
Gwarancja: 60 miesięcy
Kod dostawcy: DTIG4/16GB
: marka Kingston - największy na świecie niezależny marka pamięci proponujący znaczny asortyment pamięci Flash USB. Każdy wyszuka coś dla siebie: różnorodne wielkości, materiał wykonania, objętość czy odporność.USB 3.0 SuperSpeed- wykorzystaj technikę USB 3.0 w nowszych komputerach mobilnych i stacjonarnych. Transfer plików będzie szybszy i łatwiejszy niż kiedykolwiek.Legendarna niezawodność produktów Kingston zapewni Ci bezproblemowe zgrywanie plików, zdjęć, nagrań czy klipów video. Zadbaj o najważniejsze dane i wybierz pamięci przenośne Kingston Data Traveler!Pamięci Kingston przystosowane zostały do pracy w wysokich temperaturach (choćby do 60 poziomów C). Pozwalają na także przechowywanie danych w temperaturach od -20 do 85 poziomów C.Plug and Play - urządzenia są w pełni kompatybilne z większością przystępnych na rynku systemów operacyjnych.Produkty Kingston Data Traveler objęte zostały pięcioletnią gwarancją.Najwydajniejsze pamięci mobilne Kensington znamionują się do 10x większą produktywnością niżeli konkurencja.
pojemność pamięci flash: 16 GB
Interfejs: USB 3.0
wymiary: 55mm x 21mm x 10,1mm
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.