Menu

Kingston Data Traveler I G4 64GB USB 3.0

Cechy produktu

  • Producent Kingston 
  • Pojemność 64 GB
  • Interfejs 3.0 

Opis

USB 3.0 w kolorowej obudowiePamiec Flash USB Kingston DataTraveler® czwartej generacji (DTIG4) jest wyposazona w interfejs USB 3.0 w celu szybkiego i prostego przesyłania muzyki, lmów i nie tylko. Funkcjonalna budowa i lubiane barwy sprawiaja, ze jest to genialne urzadzenie do codziennego uzytku w pracy, domu, szkole lub w dowolnym miejscu, w którym korzystasz z informacji.

Pamiec zagwarantuje wsteczna zgodnosc z istniejacymi portami USB 2.0, dzieki czemu uzytkownicy standardu 2.0 moga w przyszłosci dokonac migracji do standardu 3.0 bez koniecznosci zamiany urzadzenia. Mocne strony pamieci DTIG4 to piecioletnia gwarancja, bezpłatna pomoc technologiczna i legendarna niezawodnosc produktów rmy Kingston®.właściwościRóżne barwy zależnie od objętościWydajność USB 3.0, zgodność wsteczna ze standardem USB 2.0 barwny zaczep zezwala na zamocowanie do kółek na kluczePraktyczna zatyczka zabezpiecza złącze USB i daneMożliwość oznaczenia dowolnym logo wymiary: 55mm x 21mm x 10,1mm...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.