Menu

Kingston Data Traveler Locker G3 16GB USB 3.0 Data Security

Cechy produktu

  • Producent Kingston 
  • Pojemność 16 GB
  • Interfejs 3.0 

Opis

Prosta w obsłudze ochrona danych osobistych.

Chroń swoje dane osobiste dzięki pamięci Kingston® DataTraveler® Locker+ G3. Zezwala na zabezpieczenie paragonów, wyciągów bankowych i innych tajnych dokumentów przy użyciu szyfrowania sprzętowego i ochrony hasłem, zapewniając podwójną warstwę zabezpieczeń informacji. Po 10 nieudanych próbach logowania pamięć jest blokowana i formatowana, dzięki temu użytkownicy mogą mieć pewność, iż ich dane są bezpieczne nawet w przypadku zgubienia lub kradzieży pamięci.

Interfejs USB 3.0 ma dużą prędkość, która jest mniej więcej osiem razy wyższa w przypadku poprzedniej generacji, co pozwala szybciej zabezpieczać pliki.

Każdy może w prosty sposób skonfigurować pamięć DataTraveler Locker+ G3 i korzystać z niej, ponieważ nie jest wymagana instalacja żadnej aplikacji.

potrzebne oprogramowanie i zabezpieczenia są zastosowane. Pamięć działa w systemach Windows i na komputerach Mac, co pozwala uzyskać dostęp do plików na przeróżnych platformach bez konieczności instalowania programu na
każdym używanym komputerze.

Wytrzymała metalowa pokrywa broni pamięć przed upadkami, uderzeniami i wstrząsami, a zaimplementowane kółko na klucze pozwala w komfortowy sposób wziąć ze sobą dane w każde miejsce. Nasadka jest mocowana z tyłu pamięci, przez co się nie zgubi.

zalety pamięci DataTraveler Locker+ G3 to pięcioletnia gwarancja, darmowa pomoc technologiczna i legendarna bezusterkowość produktów producenta Kingston.EAN: 0740617218596
Gwarancja: 60 miesięcy
Kod dostawcy: DTLPG3/16GB
pojemność pamięci flash: 16 GB
Interfejs: USB 3.0/USB 3.1 gen 1
szybkość odczytu: 135 MB/s
szybkość zapisu: 20 MB/s
Kolor: srebrny
rozmiary: 60,56 mm x 18,6 mm x 9,75 mm
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows Server 2003

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.