Menu

Kingston Data Traveler Locker G3 32GB USB3 Data Security

Cechy produktu

  • Producent Kingston 
  • Pojemność 32 GB
  • Interfejs 3.0 

Opis

Prosta w obsłudze ochrona informacji osobistych

Chroń swoje dane osobiste dzięki pamięci Kingston® DataTraveler® Locker+ G3. Pozwala na zabezpieczenie paragonów, wyciągów bankowych i innych prywatnych dokumentów przy użyciu szyfrowania sprzętowego i ochrony hasłem, zapewniając podwójną warstwę zabezpieczeń danych. Po 10 nieudanych próbach logowania pamięć jest blokowana i formatowana, dzięki czemu użytkownicy mogą posiadać pewność, że ich informacje są bezpieczne nawet w przypadku zgubienia lub kradzieży pamięci.

Interfejs USB 3.0 ma dużą prędkość, która jest mniej więcej osiem razy wyższa w przypadku poprzedniej generacji, co pozwala szybciej zabezpieczać pliki.

Każdy może w prosty sposób skonfigurować pamięć DataTraveler Locker+ G3 i korzystać z niej, ponieważ nie jest wymagana instalacja żadnej aplikacji.

potrzebne oprogramowanie i zabezpieczenia są wbudowane. Pamięć działa w systemach Windows i na komputerach Mac, co pozwala uzyskać dostęp do plików na różnych platformach bez konieczności instalowania programu na
każdym wykorzystywanym komputerze.

Wytrzymała metalowa pokrywa chroni pamięć przed upadkami, uderzeniami i wstrząsami, a wbudowane kółko na klucze pozwala w komfortowy sposób zabrać ze sobą dane w każde miejsce. Nasadka jest mocowana z tyłu pamięci, poprzez co się nie zgubi.

atuty pamięci DataTraveler Locker+ G3 to pięcioletnia gwarancja, bezpłatna pomoc techniczna i legendarna bezusterkowość produktów marki Kingston.EAN: 0740617218428
Gwarancja: 60 miesięcy
Kod dostawcy: DTLPG3/32GB
objętość pamięci flash: 32 GB
Interfejs: USB 3.0/USB 3.1 gen 1
prędkość odczytu: 135 MB/s
prędkość zapisu: 40 MB/s
Kolor: srebrny
wymiary: 60,56 mm x 18,6 mm x 9,75 mm
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows Vista

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.