Menu

Kingston Pendrive Data Traveler Exodia 64GB USB3.1 Gen1

Cechy produktu

  • Producent Kingston 
  • Pojemność 64 GB
  • Interfejs 3.1 

Opis

Łatwy dostęp i szybki transfer na co dzieńKingston DataTraveler Exodia to pamięć o efektywności USB 3.2 Gen 1 zapewniająca skuteczny dostęp do informacji na komputerach mobilnych i stacjonarnych, monitorach i innym sprzęcie elektronicznym.

DT Exodia umożliwia prędki transfer i komfortowe przechowywanie dokumentów, muzyki, filmów i innych danych. Funkcjonalna kompozycja i lubiane barwy powodują, iż jest to świetne urządzenie do codziennego użytkowania w pracy, domu, szkole lub w dowolnym miejscu, w którym korzystasz z informacji, pięć lat gwarancji, bezpłatna pomoc techniczna, a także legendarna bezawaryjność produktów Kingston nadzwyczajna przenośność DT Exodia ma obszerny, barwny zaczep do breloka na klucze, dzięki czemu za każdym razem można mieć przy sobie podręczny nośnik pamięci.

Zatyczka ochronna użyteczna zatyczka zabezpiecza złącze USB i dane. Zatyczka daje się również założyć na zaczep z drugiej strony, więc trudniej jest ją zgubić Wsteczna zgodność Nośnik jest zgodny z istniejącymi portami USB 2.0, dzięki temu użytkownicy standardu 2.0 mogą w przyszłości dokonać migracji do standardu 3.0 bez konieczności podmiany urządzeniaWymiary: 67.3 x 21.04 x 10.14 mm...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.