Menu

Pamięć KINGSTON DataTraveler G4 16 GB (DTIG4/16GB)

Cechy produktu

  • Producent Kingston 
  • Pojemność 16 GB
  • Interfejs 3.0 

Opis

USB 3.0 w kolorowej obudowie
Pamiec Flash USB Kingston DataTraveler czwartej generacji (DTIG4) jest wyposazona w interfejs USB 3.0 w celu prędkiego i prostego przesyania muzyki, lmw i nie tylko. Ergonomiczna kompozycja i popularne odcienie sprawiaja, ze jest to doskonałe urzadzenie do codziennego uzytku w pracy, domu, szkole lub w dowolnym miejscu, w ktrym korzystasz z informacji. Pamiec gwarantuje wsteczna zgodnosc z istniejacymi portami USB 2.0, dzieki czemu uzytkownicy standardu 2.0 moga w przyszosci dokonac migracji do standardu 3.0 bez koniecznosci wymiany urzadzenia. Zalety pamieci DTIG4 to piecioletnia gwarancja, bezpatna pomoc technologiczna i legendarna niezawodnosc produktw rmy Kingston.atrybuty
  • Rne odcienie zalenie od pojemnoci
  • wydajno USB 3.0, zgodno wsteczna ze standardem USB 2.0
  • kolorowy zaczep umoliwia zamocowanie do kek na klucze
  • poręczna zatyczka zabezpiecza zcze USB i dane
  • Moliwo oznaczenia dowolnym logo

EAN: 0740617220452
Gwarancja: 60 miesięcy
Kod dostawcy: DTIG4/16GB
: marka Kingston - największy na świecie niezależny producent pamięci proponujący wielki asortyment pamięci Flash USB. Każdy odszuka coś dla siebie: najróżniejsze wielkości, materiał wykonania, objętość czy odporność.USB 3.0 SuperSpeed- wykorzystaj technikę USB 3.0 w nowszych komputerach przenośnych, a także stacjonarnych. Transfer plików będzie szybszy i łatwiejszy aniżeli kiedykolwiek.Legendarna bezusterkowość artykułów Kingston zapewni Ci bezproblemowe zgrywanie plików, fotografii, nagrań czy klipów wideo. Zadbaj o najważniejsze informacje i wybierz pamięci mobilne Kingston Data Traveler!Pamięci Kingston przystosowane zostały do pracy w wysokich temperaturach (choćby do 60 stopni C). Pozwalają na także przechowywanie danych w temperaturach od -20 do 85 stopni C.Plug and Play - urządzenia są w pełni kompatybilne z większością przystępnych na rynku systemów operacyjnych.Produkty Kingston Data Traveler objęte zostały pięcioletnią gwarancją.Najwydajniejsze pamięci mobilne Kensington cechują się do 10x większą sprawnością aniżeli konkurencja.
pojemność pamięci flash: 16 GB
Interfejs: USB 3.0
wymiary: 55mm x 21mm x 10,1mm
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.