Menu

Pamięć KINGSTON DataTraveler Locker+ G3 64 GB

Cechy produktu

  • Producent Kingston 
  • Pojemność 64 GB
  • Interfejs 3.0 

Opis

Prosta w obsłudze ochrona danych osobistych.

Chroń swoje dane osobiste dzięki pamięci Kingston® DataTraveler® Locker+ G3. Zezwala na zabezpieczenie paragonów, wyciągów bankowych i innych poufnych dokumentów przy użyciu szyfrowania sprzętowego i ochrony hasłem, zapewniając podwójną warstwę zabezpieczeń danych. Po 10 nieudanych próbach logowania pamięć jest blokowana i formatowana, dzięki temu użytkownicy mogą posiadać pewność, iż ich informacje są bezpieczne choćby w sytuacji zgubienia albo kradzieży pamięci.

Interfejs USB 3.0 ma dużą szybkość, która jest mniej więcej osiem razy wyższa w sytuacji poprzedniej generacji, co pozwala szybciej zabezpieczać pliki.

Każdy może w prosty sposób skonfigurować pamięć DataTraveler Locker+ G3 i korzystać z niej, ponieważ nie jest wymagana instalacja żadnej aplikacji.

konieczne oprogramowanie i zabezpieczenia są zastosowane. Pamięć działa w systemach Windows i na komputerach Mac, co pozwala uzyskać dostęp do plików na rozmaitych platformach bez konieczności instalowania programu na
każdym użytkowanym komputerze.

Wytrzymała metalowa pokrywa broni pamięć przed upadkami, uderzeniami i wstrząsami, a wbudowane kółko na klucze pozwala w wygodny sposób zabrać ze sobą informacje w każde miejsce. Nasadka jest mocowana z tyłu pamięci, poprzez co się nie zgubi.

zalety pamięci DataTraveler Locker+ G3 to pięcioletnia gwarancja, gratisowa pomoc techniczna i legendarna niezawodność produktów firmy Kingston.EAN: 0740617218602
Gwarancja: 60 miesięcy
Kod dostawcy: DTLPG3/64GB
objętość pamięci flash: 64 GB
Interfejs: USB 3.0/USB 3.1 gen 1
prędkość odczytu: 135 MB/s
prędkość zapisu: 40 MB/s
Kolor: srebrny
wymiary: 60,56 mm x 18,6 mm x 9,75 mm
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows Server 2003

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.