Menu

Pendrive Kingston Data Traveler 50 16GB USB 3.0 aluminiowy DT50/16GB

Cechy produktu

  • Producent Kingston 
  • Pojemność 16 GB
  • Interfejs 3.0 

Opis

DataTraveler® 50 to lekka pamięć flash USB przystępna w wersjach o objętości od 8 do 128 GB. Ta kompaktowa pamięć bez nasadki posiada metalową obudowę, która doskonale wygląda z każdym kompatybilnym urządzeniem dzięki kolorowym akcentom zależnym od obszerności pamięci.

Wysoka prędkość USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) błyskawiczne przesyłanie wszystkich typów informacji, np. Plików muzycznych i video. Pamięć jest zgodna ze starszym standardem USB 2.0, co jeszcze bardziej wznosi jej przydatność, przystępna jest również możliwość personalizacji pamięci z zastosowaniem własnego logo i/albo plików.

Inne atuty pamięci DT 50 to pięcioletnia gwarancja, darmowa pomoc technologiczna i legendarna niezawodność artykułów firmy Kingston®.Korzyści: Kompaktowa, lekka pamięć bez nasadki Metalowa pokrywa z kolorowymi akcentami zależnymi od obszerności Wysoka prędkość USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) Możliwość personalizacji przy użyciu własnego logo i/albo dowolnych plików

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.