Menu

KOCIOŁEK ELEKTRYCZNY DO ZUP 9L / YG-04250 / YATO - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ

Cechy produktu

  • Producent Yato 

Opis

Kociołek elektryczny do zup o obszerności 9L marki YATO.sugerowany do serwowania zup, kremów i sosów. Wytworzona ze stali, malowana na czarno pokrywa gwarantuje estetyczny wygląd. Dzięki czemu kociołek nieprzeciętnie sprawdza się w bufetach i restauracjach hotelowych.Wyjmowany pojemnik na zupę wytworzony jest ze stali rdzoodpornej SS 304.

ma zaokraglone krawędzie, poprzez co jest łatwy w utrzymaniu w czystości.Pojemnik na zupę wkładany jest do wypełnionego wodą zbiornika, pod dnem którego zamontowana jest grzałka. W ten sposób nie ma ona bezpośredniego kontaktu z wodą i nie osadza się na niej kamień.

Wyeliminowane jest w ten sposób ryzyko przegrzania, a także przepalenia się grzałki, widocznie wydłużając żywotność całego urządzenia.Powstały między zbiornikiem a pojemnikiem na zupę płaszcz wodny, równomiernie rozprowadza ciepło wokół całego pojemnika, zapobiegając przypalaniu się zawartości.

Grzałka o mocy 400W umożliwia płynną regulację temperatury pracy w zakresie 35~85°C. Natomiast zainstalowany termostat gwarantuje utrzymanie temperatury podgrzewania na stałym, ustalonym poziomie.Kociołek ma pokrywkę z otworem na chochlę.

Poza tym podczas nalewania zupy istnieje możliwość ustawienia pokrywki w pozycji otwartej w taki sposób, iż skroplone na niej opay nie rozlewają się na zewnątrz, co uniemożliwia zabrudzeniu stołu.Zamontowane cztery nóżki gwarantują stabilność kociołka.Materiał SSPojemność [l] 9Wymiary (DxSxW) [cm] 34x34x37...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.