Moje konto
  • Piec na pellet SUITE HYDRO Piec na pellet SUITE HYDRO

Piec na pellet SUITE HYDRO

1 oferta z 1 sklepu

Producent MCZ WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentMCZ

Piec wolno stojący na pellet SUITE HYDRO z płaszczem wodnym posiada zasobnik ze stali Inox, ruszt żeliwny,góra, boki i panel przedni z ceramiki, dostęp do dużego pojemnika na popiół. Za sprawą wentylacji, przyrząd kontrolowany elektronicznie, dokonuje częściowego czyszczenia zasobnika w trakcie działania piecyka.

Piec SUITE HYDRO gwarantuje maksymalną wszechstronność użytkowania. Może samodzielnie ogrzewać mieszkanie lub dom za pomocą kaloryferów oraz współpracować z tradycyjnym ogrzewaniem. W związku z wmontowaniem w piec wszystkich niezbędnych elementów jak pompa czy naczynie przeponowe zapewnia bardzo prostą i intuicyjną instalację.

Wyjątkowa komora spalania z Alutec®> specjalne połączenie szamotu, aluminium i tytanu. Jest to materiał dużo cięższy od samego szamotu. Posiada ogromne zdolności akumulacyjne swoim jasnym kolorem nadaje płomieniowi niezrównaną jasność i naturalność.

Active system nowa i wyłączna technologia bazuje na obecności wyjątkowo precyzyjnego i godnego zaufania urządzenia, umieszczonego wewnątrz piecyka, potrafiącego dostosować powietrze podtrzymujące ogień do ilości pellet w zasobniku i spalić je w sposób wydajny i skuteczny, niezależnie od typu połączenia z kanałem spalinowym.

To piecyk decyduje, w sposób całkowicie bezpieczny, niezależny i automatyczny o optymalnej ilości powietrza, aby otrzymać jak najlepsze spalanie. To dzieje się przy każdym typie pellet, w każdych warunkach instalacyjnych i przy każdym rodzaju połączenia z kanałem spalinowym.

Dzięki łatwemu w użyciu programatorowi (w górnej tylnej części piecyka) oraz wszechstronnemu timerowi z ustawionymi programami, można go ustawić w dowolnym miejscu. Ponieważ wydobywanie się dymu nie stanowi już problemu.

Piec na pellet SUITE HYDRO poddaje się programowaniu tak jak klasyczny piecyk, bez konieczności rezygnowania z płomienia obecnego w tradycyjnym piecyku na opał. Wybierając pellet, ma się do czynienia ze spalaniem czyściejszym w porównaniu z paliwem stałym.

W tylnej części pieca na rurze wlotu powietrza potrzebnego do spalania zainstalowano metalowy filtr siatkowy, który ma za zadanie zatrzymanie nieczystości tak, aby nie przedostały się do wnętrza korpusu silnika i czujnika wewnętrznego.

Produkt odpowiedni do instalacji w zbiorowym przewodzie kominowym.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też