Menu

Amica EB6521

Cechy produktu

 • Producent Amica 
 • Kolor czarny, srebrny 
 • Rodzaj piekarnika elektryczny 
 • Wysokość 59 cm
 • Szerokość 59 cm
 • Głębokość 57 cm
 • Klasa energetyczna
 • Pojemność 66 l
 • Rożen obrotowy nie 
 • Termosonda nie 
 • Prowadnice drabinkowe 
 • Czyszczenie emalia łatwoczyszcząca 

Opis

Piekarnik do zabudowy EB6521 FUSION z emalią łatwoczyszczącą Easy Clean sprawdź, co możesz zyskać, wybierając piekarnik Amica EB6521 FUSION z emalią łatwoczyszczącą Easy Clean Bezpieczeństwo Chłodny front (3 szyby) Jeszcze niższa temperatura drzwi piekarnika, dla bezpieczeństwa Twojego i Twoich najbliższych.

Drabinki boczne wygodne i jednostajne wysuwanie blach, dzięki drabinkom ze stali nierdzewnej! Design Przepisy na drzwiach teraz możesz posiadać ulubione przepisy za każdym razem pod ręką! Chowane pokrętła Nowy charakter Twojej kuchni i nieskomplikowane czyszczenie urządzenia, dzięki chowanym pokrętłom.

technologia Programator Ts Możliwość pełnego sterowania urządzeniem, dzięki zaimplementowaniu programatora sensorowego Ts. Szybki nagrzew pozwala na osiągnięcie pożądanej temperatury w jak najkrótszym czasie.

Komfort Emalia łatwoczyszcząca Easy Clean unikatowa estetyka wnętrza piekarnika i wygoda jego czyszczenia, dzięki Emalii łatwoczyszczącej Easy Clean. Ilość blach: 2 Dwie wygodne blachy ułatwią Ci przyrządzanie ulubionych potraw.

Piekarnik Podświetlanie Piekarnik Podświetlanie 01 Przepisy na drzwiach funkcjonalny poradnik w zasięgu ręki – zawiera informacje o rodzaju potrawy, temperaturze, poziomie i czasie pieczenia. 02 Chłodny front (3 szyby) Utrzymuje bezpieczną temperaturę zewnętrznej szyby piekarnika, ograniczając do minimum ryzyko poparzenia.

03 Chowane pokrętła Odkryj połączenie bardzo wykwintnego designu i funkcjonalności w Chowanych pokrętłach. 04 Szyba refleksyjna Wybierz piekarnik Amica i wypróbuj zastosowaną w nim wewnętrzną szybę refleksyjną, która pozwala zmniejszyć temperaturę na froncie piekarnika aż o 15%!

01 Równomierne pieczenie Dzięki funkcji możesz przygotować dużą porcję wypieków i mieć pewność, że będą one równo zarumienione i wypieczone. 02 Drabinki boczne wyprodukowane ze stali nierdzewnej Drabinki boczne bezspornie ułatwią Ci wysuwanie blach i zapewnią ich stabilność.

03 Drabinka suszarnicza Drabinka suszarnicza pozwoli Ci na luźne wysuwanie bez obawy, iż potrawa wypadnie i zostanie zniszczona. 04 Emalia łatwoczyszcząca Easy Clean wykorzystanie Emalii łatwoczyszczącej Easy Clean wpływa nie tylko na estetykę wnętrza - dzięki niej bez problemu utrzymasz urządzenie w czystości.

Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału. Programator Ts Jedno urządzenie, dużo możliwości! wygodne wybieranie ustawień na Programatorze sensorowym Ts pomaga w użytecznym ustawianiu urządzenia podczas przygotowania potraw.

ekran LED ułatwi tę czynność i będzie poręczny w utrzymaniu czystości. Programator Ts zaopatrzono też w szereg dodatkowych funkcji takich jak funkcja opóźnionego startu, nastawianie czasu działania piekarnika czy komfortowy minutnik.

8 funkcji piekarnika dobranie urządzeń Amica do Twoich potrzeb Twoje gotowanie i pieczenie może być jeszcze bardziej wygodne, bo piekarnik ma 8 funkcji, które w zależności od Twoich potrzeb sugerują najkorzystniejsze parametry urządzenia.

produktywna praca w kuchni i wygoda będą teraz codziennością. Szybki nagrzew poręczne rozwiązania dla Twojej wygody Jeśli chcesz prędko przygotować jakieś danie, możesz skorzystać z funkcji prędkiego nagrzewu.

To dzięki niemu możliwe będzie szybkie nagrzanie piekarnika, ponieważ włącza on grzałki termoobiegu, dolną grzałkę, usztywniony grill i wentylator, tym samym korzystając z pełnej mocy urządzenia. Oszczędzaj czas i nie martw się, że nie zdążysz z przygotowaniem posiłku.

Wybierz temperaturę i nagrzej urządzenie szybciej! Emalia łatwoczyszcząca Easy Clean przystępne czyszczenie urządzenia z myślą o komforcie wykorzystywania Emalia łatwoczyszcząca Easy Clean pomaga w utrzymaniu estetycznej czystości Twojego urządzenia.

Gładka powierzchnia sprawia, że wszelkie zabrudzenia są nieskomplikowane do usunięcia, a Ty nie musisz tracić czasu na oczyszczanie piekarnika. Fotografie i filmy w sekcji "Opis produktu" mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać starannego modelu towaru Daj się zaskoczyć mnogością funkcji piekarnika Amica EB6521 FUSION z emalią łatwoczyszczącą Easy Clean Programator Ts Rozwiń W kuchennych czynnościach, wsparciem będzie dla Ciebie Programator sensorowy Ts z wyświetlaczem LED.

posiada on pomiędzy innymi funkcję opóźnionego startu, nastawę czasu działania piekarnika oraz minutnik. Ilość funkcji: 8 Rozwiń Piekarniki Amica zostały wyekwipowane w przydatne funkcje -przykładowo - funkcja opiekacza umożliwia przygotowanie potraw z grilla, z kolei dzięki funkcji rozmrażanie, możesz błyskawicznie i bez problemu rozmrozić produkty, których chcesz aktualnie użyć.

Równomierne pieczenie Rozwiń Równomierne pieczenie to perfekcyjne rozwiązanie, które zapewni Ci perfekcyjne efekty przyrządzanych potraw.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.