Menu

Beko BVR35500

Cechy produktu

  • Producent Beko 
  • Rodzaj piekarnika elektryczny 
  • Wysokość 59 cm
  • Szerokość 59 cm
  • Klasa energetyczna
  • Pojemność 80 l
  • Prowadnice drabinkowe 
  • Czyszczenie kataliza 

Opis

Split & Cook | Piecz dwie potrawy równocześnie

technika Beko Split & Cook oferuje możliwość podzielenia komory piekarnika, przy użyciu specjalnego separatora, na dwie oddzielne, niezależnie funkcjonujące części. Dzięki temu osiągalne jest jednoczesne pieczenie dwóch kompletnie różnych potraw – np. Pieczeni wołowej i zapiekanki warzywnej - wybierając dla nich dwie przeróżne temperatury, dwa rozmaite czasy pieczenia, a także przeróżne źródła ciepła. Oprócz pieczenia w dwóch komorach równocześnie albo w komorze głównej bez wykorzystania separatora, masz możliwość oszczędzania energii elektrycznej przez jedynie jednej z komór- dolnej albo górnej


technologia Surf | Równomiernie wypieczone potrawy na każdym z stopni

podczas działania systemu Surf w piekarniku Beko, oprócz centralnego nawiewu z wentylatora, gorące powietrze jest nawiewane do środka komory także poprzez specjalne otwory wentylacyjne, umieszczone w bocznych ściankach urządzenia. Dzięki temu potrawa jest pieczona bardziej równomiernie - zarówno z przodu, jak i z tyłu oraz z boków. Dzięki technice Surf osiągalne jest także jednoczesne pieczenie trzech różnorodnych potraw, bez mieszania się ich aromatów i aromatów. Na dodatek, przystępny demontaż bocznych paneli umożliwia wygodne umycie ich w zmywarce.


Miękkie zamykanie drzwi | Zamykaj piekarnik bez trzaskania

Dzięki zastosowaniu specjalnych zawiasów, drzwi tego piekarnika Beko zamykają się finezyjnie, cicho i w wygodny sposób. Możesz posiadać pewność, iż nigdy nie uszkodzisz ich przez przypadek, ani nie będzie drażniło Cię głośne trzaskanie drzwi piekarnika.


objętość XXL | Zorganizuj obfite przyjęcie za jednym zamachem

Pomimo standardowych wymiarów zewnętrznych, nowa gama piekarników Beko z wnętrzem XXL proponuje wyraźnie zwiększoną pojemność użytkową - aż 82 litry! Pozwala to upiec nad wyraz duże danie czy za jednym razem przygotować obiad dla pokaźnej rodziny. Dzięki powiększonemu wnętrzu, użytkownik ma do dyspozycji 6 stopni dla tac, z których na raz może zagospodarować aż 5.


Prowadnice teleskopowe | Wyjmuj bezpiecznie gorące dania z piekarnika

Dzięki prowadnicom teleskopowym zastosowanym w tym modelu piekarnika Beko można bezpiecznie i wygodnie wysunąć tacę z gorącym daniem, unikając przypadkowego poparzenia.


Drzwi z nanopowłoką | Utrzymuj czystość bez uciążliwego szorowania

Drzwi z szybą pokrytą od wewnątrz nanopowłoką są niezwykle oporne na zabrudzenia i dłużej zachowują czystość, dzięki czemu niepotrzebne staje się uciążliwe szorowanie nieprzystępnych do usunięcia pozostałości.


Czyszczenie katalityczne | Czyste wnętrze piekarnika bez uciążliwej pielęgnacji

Katalityczny system w piekarniku Beko oznacza samooczyszczanie wnętrza dzięki pokryciu tylnej ścianki piekarnika specjalnym panelem katalitycznym, powodującymi zwęglanie pozostałości potraw. Zagwarantuje to czystą tylną ściankę piekarnika i brak nieprzyjemnych zapachów z wnętrza. Pobudzenie enzymów następuje powyżej temperatury 250ºC. Wydajność czyszczenia panelu jest zagwarantowana na lata.


intuicyjny wyświetlacz tekstowy | Korzystaj wygodnie ze wszystkich funkcji piekarnika

intuicyjny ekran w języku polskim łatwe zarządzanie piekarnikiem. Dzięki niemu prędko wybierzesz niezbędną funkcję. Na dodatek, ekran nieprzeciętnie wpisuje się w innowacyjną estetykę artykułu.


Pieczenie 3D | Lepsze wypieki dzięki równomiernie rozłożonej temperaturze

Celem tego programu jest równomierny wypiek wielkiej potrawy albo sporej ilości np. Muffinek pieczonych na 3 poziomach równocześnie. Jest to możliwe poprzez.uzyskanie równomiernie rozłożonej temperatury w całej komorze piekarnika, mimo blach czy siatek z potrawami we wnętrzu. Podczas tego trybu pieczenia energiczna jest na stałe grzałka pierścieniowa i wentylator, natomiast grzałka górna i dolna działają sekwencyjnie i naprzemiennie. Dzięki takiej pracy uzyskuje się równomierną temperaturę w całej komorze pieczenia.


Drzwi z pełnego szkła | Ułatwione czyszczenie rewelacyjnie gładkiej nawierzchni

Drzwi piekarnika zarówno od zewnątrz jak i od we wnętrzu produkowane są z pełnego szkła i pozbawione śrub, a także załamań, co upraszcza czyszczenie. W niektórych modelach osiągalne jest wyjęcie wewnętrznej szyby w celu dokładniejszego umycia.Booster
prędkie nagrzewanie Booster to funkcja znacznie upraszczająca pieczenie. Po jej włączeniu piekarnik wykorzystuje wszystkie dostępne źródła ciepła,ekspresowo osiągnąć zadaną temperaturę, po czym wraca do nastawionego trybu pieczenia. Dzięki tej funkcji nie musimy martwić się, iż zapomnieliśmy stosownie wcześnie rozgrzać piekarnik.


Pieczenie i termoobieg
Dzięki równoczesnej pracy dolnej i górnej grzałki oraz termoobiegu możliwe jest szybsze pieczenie! nieprzeciętne do przygotowywania na przykład ciastek!


konwencjonalne pieczenie

Dolna i górna grzałka ogrzewają potrawę, pracując jednocześnie. Jest to idealne rozwiązanie do wypieku ciast, mięs, a także wszelkich dań, kiedy chcemy uzyskać chrupiącą górę.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 2 opinie

+ Dodaj opinie
bazyl - Wystawiona 4 lata temu
jest większy, nie ma pokręteł
Gośka - Wystawiona 2 lata temu
W maju kupiłam piekarnik beko bvr35500xms. Niestety od początku piekarnik nie osiągał temperatury jaką ustawiałam na panelu. Różnica na panelu a ustawianym wewnątrz niego termometrze jest w granicach około 50 stopni. Zgłosiłam reklamację. Serwis Beko był u mnie pięciokrotnie. Ostatecznie w opinii stwierdzili że: - piekarnik grzeje nierównomiernie, (różnica między temp z przodu a tyłu komory to około 30-40stopni) - zadaną temp. osiągnie gdy oprócz termoobiegu dołączymy inne źródła grzania a i to dopiero po 20 min podczas gdy osiągnięcie temp. sygnalizuje po 5 min. Na koniec stwierdzono że jest to zgodne ze standardami Beko. Ponadto podczas testów przeprowadzanych w moim domu usłyszałam że: - termoobieg wcale nie musi nagrzewać piekarnika do zadanej temp. - temp. jaką ustawiam absolutnie nie musi być zgodna z tym co jest w środku. Jeśli chcę piec i nie marnować wypieków mam korzystać z przygotowanych przez nich gotowych „przepisów” np. rybę grzejąc tylko górną grzałką. a nie w/g własnego uznania używając termoobiegu. Termoobieg ma prawo nie dopiekać. - po zasygnalizowaniu nagrzania piekarnika temp. nadal była zdecydowanie za niska potem jednak przekroczyła o 65 stopni nastawioną i dopiero piekarnik zaczął się wychładzać Serwisant wyraźnie powiedział, że nie ma sensu wymieniać piekarnika na nowy bo wszystkie piekarniki Beko tak się zachowują. Dodam do tego że kontakt z serwisem był koszmarny. Przedstawiono mi dokumenty z dopiskami dokonywanymi po podpisaniu ich przeze mnie jako poświadczone moim podpisem. Tak więc przed zakupem zastanówcie się jakie standardy was zadowolą.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.