Beko OIM25701

Beko OIM25701

Przykro nam, w chwili obecnej brak ofert.

Informacje o produkcie

Beko OIM25701 to piekarnik stworzony z myślą o doskonałym smaku i prostocie użytkowania. Urządzenie do przygotowywania gorących i aromatycznych posiłków powinno znaleźć się w każdym domu. Wybór odpowiedniego piekarnika, to oczywiście kwestia indywidualnego gustu i indywidualnych potrzeb. Spójrzmy na urządzenie OIM25701.

Beko OIM25701

Parametry

Za sprawą odpowiednich jak na takie urządzenie wymiarów: 60 x 60 cm, piekarnik można bezproblemowo zaadoptować w większości kuchni. To wszystko przy 547 cm głębokości. Duża pojemność sięgająca 65 l, pozwala piec nawet w dużych naczyniach. Waga urządzenia to 31 kg. Urządzenie posiada opcję wymuszonego obiegu powietrza, działającą podobnie jak termoobieg. Pozwala ona na przyrządzenie smakowitych dań i ciast, bez dodatkowego nakładu pracy, dzięki utrzymaniu stałej temperatury w całym piekarniku. Ta opcja daje Ci też możliwość pieczenia dań na wszystkich poziomach piekarnika, Piekarnik OIM25701, posiada klasę energetyczną A. Jest to więc urządzenie energooszczędne, które zapewnia niskie rachunki za energię elektryczną, a także dbające o środowisko. Dodatkowo jest w pełni kompatybilny z jednofazowym gniazdem 230 V. Oczywiście urządzenie to posiada tak niezbędne obecnie funkcje jak termoobieg, rozmrażanie, ogrzewanie górne i dolne oraz tryb grillowania. To dzięki nim możesz przygotować smakowite ciasta, pieczenie i wszelkie inne dania. Czyszczenie piekarnika odbywa się za pomocą ściana katalityczna. Pokrycie wnętrza piekarnika specjalną emalią pozwala na zabezpieczenie go przed przywieraniem zabrudzeń i osadów. Dzięki temu, szybko i bezproblemowo wyczyścisz swoje urządzenie. Powłoka ta, nazwana EcoClean, pozwala także zaoszczędzić mnóstwo energii elektrycznej. Dzieje się tak dlatego, ponieważ gładka i nieprzepuszczalna termicznie warstwa emalii, odbija ciepło do wnętrza piekarnika. To właśnie to pozwala na uzyskanie wyższej temperatury pieczenia, przy użyciu mniejszej ilości prądu.

Beko OIM25701

Eksploatacja

Piekarnik posiada wiele funkcji, które stały się już standardem w tej klasie urządzeń. Poza zwykłym pieczeniem oferuje także opcje rozmrażania, szybkie nagrzewanie, grillowanie czy opiekanie. Model OIM25701, oferuje także specjalny tryb, który okaże się idealny do przygotowania pizzy. Dzięki niemu możesz łatwo i szybko przyrządzić smakowitą, gorącą pizzę bez potrzeby wychodzenia z domu. Przeszklone drzwiczki oraz mocne oświetlenie wnętrza piekarnika, pozwoli Ci na swobodne doglądanie potrawy, bez potrzeby otwierania piekarnika i tym samym spadku temperatury wewnątrz. Producent wyposażył także swój sprzęt w specjalne zabezpieczenia przed przypadkowym uruchomieniem urządzenia, na przykład przez bawiące się dzieci. Czyszczenie piekarnika odbywa się za pomocą ściana katalityczna. Dzięki temu wnętrze komory piekarnika będzie czyste i świeże przez długi czas. Piekarnik OIM25701, to dobry przykład urządzenia, które wzorowo sprawdzi się w domowych zastosowaniach. Prostota użytkowania i ekonomiczna praca, pozwala na spokojną eksploatację, a przydatne funkcje pozwalają na przygotowywanie wielu smakowitych dań.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie