Manu

Bosch HBA43T350

Cechy produktu

 • Producent Bosch 
 • Rodzaj piekarnika elektryczny 
 • Wysokość 60 cm
 • Szerokość 60 cm
 • Głębokość 53 cm
 • Klasa energetyczna
 • Pojemność 53 l
 • Rożen obrotowy nie 
 • Wymuszony obieg powietrza tak 
 • Chłodzenie obudowy tak 
 • Termosonda nie 
 • Prowadnice teleskopowe 
 • Czyszczenie emalia łatwoczyszcząca 

Opis

Nadaj swoim potrawom wyjątkowego smaku, z piekarnikiem domowym Bosch HBA43T350. Żadna forma gotowania nie nadaje takich walorów smakowych jak przygotowanie potrawy w piekarniku. To nadal nieodłączny sprzęt wielu kuchni. Spójrzmy na piekarnik HBA43T350, który stworzyła firma Bosch.

Parametry

Piekarnik ma 53 l pojemności. Jego pozostałe wymiary to 60 cm wysokości, na 60 cm szerokości. Głębokość to 53 cm. Pojemność piekarnika to 53 l. Puste urządzenie, bez wsadu i blach, waży około 31 kg. Producent zadbał o odpowiednie zabezpieczenie obudowy piekarnika. Dzięki temu nie poparzymy się, a także nie uszkodzimy stojących po sąsiedzku sprzętów. Urządzenie posiada funkcję termoobiegu. Dzięki temu w każdym miejscu urządzenia temperatura jest taka sama i potrawy można przyrządzać na kilku półki równocześnie. Użycie termoobiegu sprawia też, że piecze się szybciej oraz w niższych temperaturach. Obniża to koszty eksploatacji nawet do 10%. Klasa energetyczna A w produktach Bosch, to gwarancja dbałości o środowisko naturalne i oszczędność dla Twojego budżetu rodzinnego. Dodatkowo urządzenie jest kompatybilne z jednofazowym prądem o napięciu 230 V. Piekarnik posiada funkcję termoobiegu, dwustronnego grilla, ogrzewania górnego i dolnego, a także rozmrażania produktów. Dzięki temu, możesz stworzyć smaczne dania, bez potrzeby kupowania dodatkowego urządzenia. Elektroniczny programator umożliwia Ci kontrolę czasu pieczenia, aktualnej godziny czy automatycznego wyłączenia się urządzenia. Dzięki temu nie musisz obawiać się o to, że przypalisz mięso czy spalisz przygotowywane ciasto. Specjalna emalia EcoClean minimalizuje ilość przywierających do wnętrza piekarnika nieczystości. Dzięki temu, łatwo utrzymasz swoje urządzenie w należytej czystości. Dodatkowo bardzo gładka i nieprzepuszczalna powłoka odbija ciepło do środka piekarnika, zapewniając tym samym wyższą temperaturę wewnątrz przy mniejszym zużyciu prądu.

Eksploatacja

Model HBA43T350 oferuje standardowe tryby pracy takie jak rozmrażanie, szybkie nagrzewanie, grillowanie i opiekanie. Dodatkowo posiada także opcję nazwaną "pizza", przystosowaną do wypieku tego smacznego dania. Dzięki wszechstronności i prostocie użytkowania, możesz cieszyć się smakowitymi i zdrowymi posiłkami, które sam przygotujesz. Komfort obcowania z urządzeniem podnoszą przeszklone drzwiczki oraz mocne oświetlenie wnętrza piekarnika. Możesz w każdej chwili podejrzeć poziom przypieczenia swojego dania i w razie potrzeby skorygować temperaturę czy program. Producent zaopatrzył swój produkt także w blokadę przypadkowego uruchomienia. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że piekarnik nie rozpocznie pracy bez kontroli. Warto rozważyć zakup piekarnika Bosch HBA43T350. Urządzenie spełnia wszystkie wymogi ekologiczne. Posiada wszelkie przydatne w domu funkcje, a także zapewnia bezproblemową eksploatację i wygodę użytkowania.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 8 opinii

+ Dodaj opinie
Renata - Wystawiona 3 lata temu
Piekarnik jest ładny, łatwy w montażu, teleskopowe prowadnice ułatwiają wyciąganie gorących potraw. Trochę zostają ślady palców jednak są łatwe do usunięcia. Blokada rodzicielska rewelacyjna przy naszym 2,5 letnim synku. Polecam
arko2 - Wystawiona 3 lata temu
Główną zaletą dla której go kupiłem to mała głębokość (mały wymiar). Piekarnik wygląda ładnie, dobrze się nagrzewa. Niewątpliwą wadą jest brak wyświetlania temperatury na wyświetlaczu co utrudnia dokładne jej ustawienie.
Magdalena - Wystawiona 3 lata temu
Prezentuje się świetnie, ale jeszcze nic w nim nie piekłam.
grajzbych - Wystawiona 3 lata temu
W krótki czasie użytkowania trudno dostrzec jakieś wady.Jak na razie spisuje się dobrze.
aga-30 - Wystawiona 3 lata temu
super piekarnik,ma wszystko co powinien miec dobry piekarnik, poprostu polecam wszystkim:-)
Beata W - Wystawiona 3 lata temu
Piekarnik ma fukcje, które chciałam żeby miał, bez zbędnych bajerów, z których pewnie i tak bym nie korzystała. Z uwagi na otwartą kuchnię piekarnik wygląda elegancko.
Iwona - Wystawiona 3 lata temu
rewelacja,produkt kupiłam po bardzo atrakcyjnej cenie
sunaj45 - Wystawiona 3 lata temu
Dużo funkcji, niskie zużycie energii