Menu

Bosch HBA554EB0

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Kolor czarny 
  • Rodzaj piekarnika elektryczny 
  • Wysokość 59 cm
  • Szerokość 59 cm
  • Głębokość 54 cm
  • Klasa energetyczna
  • Pojemność 71 l

Opis

Cenisz domowe ognisko, dbasz o rodzinę i wykazujesz prawdziwy talent organizacyjny? Jeśli za każdym razem starasz się zachować równowagę i zatroszczyć o porządek, warto zdać się na urządzenia z Serie | 4, które dokładnie spełnią Twoje zapotrzebowania i praktycznie wypełnią mocne zadania.

Najważniejsze atrybuty urządzenia Równomierne pieczenie na trzech stopniach jednocześnie Klasa produktywności energetycznej A Grill z termoobiegiem 7 rodzajów grzania ułatwiają wysuwanie blach i utrzymują je jednostajnie nawet przy całkowitym wysunięciu Niemal bez zapotrzebowania czyszczenia dzięki specjalnej powłoce absorbującej tłuszcz na ściankach piekarnika.

Chłodny Front 40°C Specjalny składnik, żeby uzyskać perfekcyjne rezultaty. Nieprzeciętny sprzęt do zabudowy musi dla nas uczynić jedno: ułatwić pracę w domu. Z myślą o tym, jakość, funkcje i wzornictwo naszej gamy piekarników firmy Bosch pozostały optymalnie dopasowane do Twoich potrzeb.

oferują Ci jeszcze większą łatwość stosowania i samoczynnie redukują obowiązki kuchenne. Dzięki szeregowi swoich funkcji, pomogą Ci doprowadzić Twoje gotowanie i pieczenie do perfekcji i dostarczą Ci specjalny składnik, żeby uzyskać nadzwyczajne rezultaty.

Specjalny składnik, by uzyskać znakomite rezultaty. Wyśmienity sprzęt do zabudowy musi dla nas uczynić jedno: ułatwić pracę w domu. Z myślą o tym, jakość, funkcje i wzornictwo naszej gamy piekarników firmy Bosch pozostały trafnie przypasowane do Twoich potrzeb.

proponują Ci jeszcze obszerniejszą łatwość stosowania i samoczynnie redukują obowiązki kuchenne. Dzięki szeregowi swoich funkcji, pomogą Ci doprowadzić Twoje gotowanie i pieczenie do perfekcji i dostarczą Ci specjalny składnik, aby uzyskać wyśmienite rezultaty.

Termoobieg 3D Termoobieg 3D gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła w całym wnętrzu piekarnika, co pozwala uzyskać nadzwyczajne efekty pieczenia na wszelkich poziomach jednocześnie – od góry do dołu. To znakomity sposób na przygotowania obszerniejszych ilości ciast, ciasteczek i pizzy w jednym cyklu pieczenia.

Termoobieg 3D Termoobieg 3D zagwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła w całym wnętrzu piekarnika, co pozwala uzyskać świetne efekty pieczenia na wszelkich poziomach jednocześnie – od góry do dołu. To perfekcyjny sposób na przygotowania pokaźniejszych ilości ciast, ciasteczek i pizzy w jednym cyklu pieczenia.

prędkie nagrzewanie To perfekcyjne udogodnienie, prawdziwa oszczędność czasu, a przy okazji pieniędzy, zwłaszcza gdy jest kilka potraw do przygotowania przed wizytą gości. Ta funkcja zezwala na prędkie rozgrzanie piekarnika do odpowiedniej temperatury, a następnie przełączenie na docelowy tryb grzania.

prędkie nagrzewanie To genialne udogodnienie, prawdziwa oszczędność czasu, a przy okazji pieniędzy, zwłaszcza gdy jest kilka potraw do przygotowania przed wizytą gości. Ta funkcja umożliwia prędkie rozgrzanie piekarnika do odpowiedniej temperatury, a następnie przełączenie na docelowy tryb grz...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.