Menu

Electrolux EOE8P31X

Cechy produktu

  • Producent Electrolux 
  • Kolor czarny 
  • Wysokość 59 cm
  • Szerokość 59 cm
  • Głębokość 56 cm
  • Klasa energetyczna A+ 
  • Pojemność 72 l

Opis

Dotykowa książka kucharska Termosonda Czyszczenie pyrolityczne Sterowanie dotykowe Piekarnik kolekcja 700 SenseCook EOE8P31X Piekarnik wyekwipowany w termosondę kontroluje proces pieczenia i kończy go, gdy potrawa jest gotowa. Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi stosowanie pełnych możliwości piekarnika jest nieskomplikowane i intuicyjne. A dodatkowa funkcja czyszczenia pyrolitycznego usprawnia utrzymanie piekarnika w czystości. WYBIERZ PIEKARNIK DLA SIEBIE POZNAJ NASZ PIEKARNIK Termosonda Piekarnik SenseCook® z termosondą obserwuje temperaturę wnętrza potrawy. Gdy potrawa jest gotowa, sygnalizuje zakończenie pieczenia i wyłączy piekarnik. SenseCook® Skorzystaj z pomocy szefa kuchni. AssistedCooking jest jak gotowanie pod okiem fachowego szefa. Wybierz potrawę, a piekarnik przypasuje właściwy program i czas, a gdy danie jest gotowe piekarnik po prostu wyłączy się. Pyroliza W procesie pyrolizy piekarnik spala w temperaturze 500 °C tłuszcz i skażenia na niewiele znaczący pył, który wystarczy zlikwidować ściereczką. Pozwala to utrzymać znakomitą czystość komory bez szorowania i stosowania detergentów. Szybkie i równomierne pieczenie Even Cooking Wentylator zapewnia stały obieg gorącego powietrza, gwarantując równomierny rozkład temperatury. W takich warunkach potrawy mogą być pieczone w niższej nawet o 20% temperaturze w kontraście do piekarników konwencjonalnych, co pozwala na oszczędność czasu i energii. Drzwi Safe to touch Drzwi piekarnika choćby w momencie pieczenia są zimne i bezpieczne w dotyku, a zamontowana blokada przed dziećmi uniemożliwia im otwarcie piekarnika choćby w trakcie pieczenia. Prędkie nagrzewanie Tryb szybkiego nagrzewania piekarnika pozwala o 40% skrócić czas przygotowania piekarnika do pracy w wymaganej temperaturze Soft Closing Drzwi piekarnika z mechanizmem Soft Closing zamykają się płynnie i bezgłośnie, żeby zatrzymać wewnątrz najlepszy smak potraw Zakres temperatur Dzięki szerokiemu zakresowi temperatur Twój piekarnik doskonale przystosuje się do potrzeb Twoich potraw Funkcja rozmrażania Dzięki funkcji rozmrażania w prosty i szybki sposób możesz rozmrozić jedzenie w przypadku np. Niezapowiedzianych gości. Termoobieg Pozwala skrócić czas i ograniczyć temperaturę pieczenia. Jednocześnie zapewnia równomierne pieczenie. Prowadnice teleskopowe dostosowywane prowadnice teleskopowe dla wygodnego i bezpiecznego wyjmowania potraw. Wymiar XL Pojemna komora i blachy w wymiarze XL upraszczają jednoczesne pieczenie na 3 poziomach i przygotowanie obszernego posiłku. Pojemność nad wyraz spora objętość piekarnika pozwala na gotowanie na wielu stopniach , a także swobodne stosowanie sporych naczyń wewnątrz urządzenia. Sterowanie dotykowe intuicyjne i bardzo proste w obsłudze sterowanie dotykowe sprawi, że obsługa piekarnika będzie dziecinnie prosta Blokada przed otwarciem Blokada zezwala na zablokowanie piekarnika przed przypadkowym otwarciem np. Poprzez dzieci....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.