Moje konto
  • Whirlpool AKZM760 Whirlpool AKZM760
  • Whirlpool AKZM760 Whirlpool AKZM760

Whirlpool AKZM760

5 ofert z 4 sklepów

Producent Whirlpool Klasa energetyczna A Rodzaj piekarnika elektryczny Wymuszony obieg powietrza tak Rożen obrotowy nie Prowadnice drabinkowe Wysokość 59.5 cm Szerokość 60 cm WIĘCEJ INFORMACJI ↓

AKZM760WH

PIEKARNIK 9-funkcyjny AKZM760WH

Dostępność sprawdź w sklepie →

HIDbox.pl

★★★★★
130 opinii

Piekarnik WHIRLPOOL AKZM 760 W

Piekarnik WHIRLPOOL AKZM 760 W

… (mm): 690 Waga brutto (kg): 40 Waga netto (kg): 38 Szerokość urządzenia (mm): 595 Szerokość zapakowanego urządzenia (mm): 630 Rodzaj urządzenia: Do zabudowy CECHY CHARAKTERYSTYCZNE Sterowanie: Mechaniczne i elektroniczne Rodzaj zasilania: Elektryczna Prowadnice piekarnika: Stelażowe Kontrola czasu: Elektroniczne Rodzaj energii: Elektryczna Rożen obrotowy: Tak EFEKTYWNOŚĆ Zużycie energii (kWh) - grzanie …

Dostępny od ręki  ✓

MediaMarkt.pl

★★★★★
4001 opinii

Piekarnik WHIRLPOOL AKZM 760 WH. Klasa energetyczna A

Piekarnik WHIRLPOOL AKZM 760 WH. Klasa energetyczna A

Piekarnik WHIRLPOOL AKZM 760 WH

Dostępny od ręki  ✓

Saturn

★★★★★
2389 opinii

Piekarnik WHIRLPOOL AKZM 760 WH. Klasa energetyczna A

Piekarnik WHIRLPOOL AKZM 760 WH. Klasa energetyczna A

Piekarnik WHIRLPOOL AKZM 760 WH

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentWhirlpool
Klasa energetycznaA
Rodzaj piekarnikaelektryczny
Wymuszony obieg powietrzatak
Rożen obrotowynie
Prowadnicedrabinkowe
Wysokość59.5 cm
Szerokość60 cm

Nowy piekarnik Whirlpool AKZM760, to model stworzony do zastosowań domowych, który oferuje więcej niż zwykłe grzanie produktów. Urządzenie do przygotowywania gorących i aromatycznych posiłków powinno znaleźć się w każdym domu. Wybór odpowiedniego piekarnika, to oczywiście kwestia wyglądu, ale także i szeregu funkcji z których będziemy korzystać. Przyjrzyjmy się nieco bliżej urządzeniu AKZM760.

Parametry

Wymiary tego sprzętu to 59.5 x 60 cm. Całość waży około 45 kg. Urządzenie posiada funkcję wymuszonego obiegu powietrza, czyli potocznie zwaną termoobiegiem. Dzięki niej szybko przygotujesz kruche dania i ciasta. Piekarnik Whirlpool, to urządzenie sklasyfikowane jako A według klasy energetycznej. Czyni to z niego urządzenie energooszczędne oraz przyjazne środowisku naturalnemu. Piekarnik jest także w pełni zgodny ze standardowym, jednofazowym gniazdem o napięciu 230 V. Standardem są już oczywiście funkcje takie jak ogrzewanie z góry i dołu, termoobieg (ogrzewanie z aktywnym wentylatorem), grill czy rozmrażanie. Elektroniczny programator umożliwia kontrolę czasu pieczenia, aktualnej godziny czy automatycznego wyłączenia się urządzenia. Dzięki temu nie musisz obawiać się o to, że przypalisz mięso czy spalisz przygotowywane ciasto. Specjalna emalia EcoClean minimalizuje ilość przywierających do wnętrza piekarnika nieczystości. Dzięki temu, łatwo utrzymasz swoje urządzenie w należytej czystości. Dodatkowo bardzo gładka i nieprzepuszczalna powłoka odbija ciepło do środka piekarnika, zapewniając tym samym wyższą temperaturę wewnątrz przy mniejszym zużyciu prądu.

Eksploatacja

Piekarnik posiada szereg funkcji, które stały się już standardem w urządzeniach tej klasy. Poza zwykłym pieczeniem, urządzenie oferuje opcje rozmrażania, szybkie nagrzewanie, grillowanie, opiekanie. Do tego dochodzi też tryb pieczenia pizzy, który nada domowej potrawie charakteru oryginalnej pizzy, wypalanej w piecu. Postęp pieczenia można obserwować na bieżąco, dzięki przeszklonym drzwiom oraz podświetleniu wnętrza piekarnika. Za bezpieczeństwo odpowiada blokada przypadkowego uruchomienia, która może zapobiec włączeniu sprzętu przez dzieci. Wybierając piekarnik do domu, warto wziąć pod uwagę kilka istotnych aspektów. Pierwszym są nasze własne potrzeby. Warto odpowiedzieć sobie na pytanie ile z dostępnych funkcji będziemy używać. Drugą są koszty eksploatacji i samo użytkowanie. Piekarnik Whirlpool AKZM760 to doskonały wybór dla wszystkich, którzy chcą w domu gotować łatwo i przyjemnie. Ekonomiczność i prostota obsługi oraz ciekawe i przydatne funkcje stanowią o sile urządzenia marki Whirlpool.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też