Menu

Poorboy's World Non-Acid Wheel Cleaner - preparat do mycia felg

Cechy produktu

  • Producent Poorboy's 

Opis

Poorboy’s World Non-Acid Wheel Cleaner to bezpieczny srodek przeznaczony do czyszczenia kazdego rodzaju felg w tym felg stworzonych z polerowanego aluminium. Produktywnie podwyższa i rozluznia pyl hamulcowy stanowiac doskonala alternatywe dla kwasowych srodków czyszczacych.

Ten ekologiczny, biodegradowalny artykuł zostal skomponowany z niejonowymi srodkami powierzchniowo czynnymi i emulgatorami, które przywieraja sie do powierzchni kola powodujac, ze bez zbednego szorowania powierzchnia felgi zostanie oczyszczona.

Wyjatek stanowia bardzo silnie zanieczyszczone powierzchnie, które moga wymagac uzycia pedzla albo szczotki. Non-Acid Wheel Cleaner Poorboy’s World jest nie tylko bezpieczny dla opon – swietnie sprawdza sie takze przy ich czyszczeniu!

Sposób uzycia: Splucz powierzchnie felgi woda, żeby ja schlodzic i usunac luzne zabrudzenia i skażenia. Rozprowadz równa warstwe Non-Acid Wheel Cleaner na cala powierzchnie kola. W przypadku silnych zabrudzen uzyj pedzla albo miekkiej szczoteczki do kól.

Dokladnie splucz woda i wysusz. Dostepne pojemnosci: 473ml, 946ml, 3785ml

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.