Menu

Ultracoat IRON+ - deironizer, usuwanie zanieczyszczeń metalicznych

Cechy produktu

  • Producent Ultracoat 

Opis

Iron+ to towar sluzacy do usuwania zabrudzen metalicznych i lotnej rdzy. Zelowa struktura Iron+ gwarantuje dlugi czas dzialania czyszczonej powierzchni. Produkt posiada neutralne pH, co powoduje, ze jest w pelni bezpieczny dla karoserii, felg, chromu, gumy, szkla a przeważnie dla Ciebie.

Wywoluje poprawnie znany efekt krwawienia. Ekspresowo i gleboko penetruje czyszczona powierzchnie, dlatego rezultat dzialania Iron+ mozesz dojrzeć juz chwile po aplikacji. Czasteczki rdzy, czy opilków hamulcowych bez trudu odchodza z czyszczonego elementu pozostawiajac go w stanie wolnym od jakichkolwiek zabrudzen srebrnych.

Sposób uzycia: Nanies na powierzchnie od dolu do góry Poczekaj na efekt krwawienia widoczny na calej powierzchni Rozprowadz towar za pomoca pedzelka Splucz preparat woda pod cisnieniem W razie potrzeby powtórz kroki 1-4 Wskazówki: zawsze uzywaj odziezy ochronnej i rekawiczek Przetestuj artykuł na drobnej, malo widocznej czesci towar najlepiej dziala naniesiony na sucha powierzchnie Unikaj zaschniecia produktu na czyszczonej powierzchni

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.