Menu

Bazyl Compact 5,3L

Cechy produktu

  • Producent Bazyl 

Opis

Żwirki bentonitowe Bazyl PREMIUM tworzone są z najwyższej jakości bentonitu, który już w złożu znamionuje się niepowtarzalną czystością i wysoką zawartością montmorylonitu (min. 80%). Im większa zawartość tego minerału w bentonicie tym lepsze pochłanianie wilgoci i aromatów i genialne własności zbrylające.

Żwirki bentonitowe Bazyl PREMIUM idealnie absorbują i neutralizują przykrą woń.

cechuje je piękny szaro-niebieski kolor. Żwirki Bazyl PREMIUM mają atest Państwowego Zakładu Higieny, a ich nad wyraz wysokie atrybuty są na bieżąco monitorowane i kontrolowane przez postępowe laboratorium w Zakładzie Przetwórstwa bezkompromisowców Mineralnych w Jaśle.

Żwirki Bazyl PREMIUM dostępne są w 2 frakcjach: nieznacznej - compact (0,7-2mm) i grubszej - kanon (2-5mm); bez zapachu - universal,, a także w wersjach zapachowych: morski (sea), leśny (pine), lawendowy (lavender).Bazyl CompactŻwirek dla kota z najwyższej jakości bentonitu (zawartość montmorylonitu powyżej 80%). Jednorodną drobną frakcję. Nadzwyczajnie absorbuje wilgoć i nieprzyjemny aromat. Idealnie się zbryla i wytwarza zwarte, przystępne do usunięcia bryłki. Jest niezwykle wydajny, poprzez długi czas pozwala utrzymać kuwetę w czystości. Żwirek Bazyl Compact jest wolny od pyłu i nie przykleja się do kocich łapek.
  • perfekcyjnie pochłania wilgoć i nieprzyjemne aromaty
  • zbrylający się
  • bezzapachowy
  • frakcja: 0,7 - 2 mm
  • kolor: szaro-niebieski
  • skład: naturalny żwirek bentonitowy
Kim jest Bazyl?Bazyl to nasz kot. Jest naszą inspiracją do tworzenia towarów najwyższej jakości. To on wskazał nam czego koty potrzebują najmocniej, kiedy czują się komfortowo, a kiedy nie. Dzięki Bazylowi powstała gama żwirków Bazyl. Dla najmocniej wymagających kotów (jak Bazyl) i ich właścicieli (jak my).

EAN: 5902020577119

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.