Menu

Cat's Best Nature Gold 10L

Cechy produktu

 • Producent Cat's Best 

Opis

wydajny, zbrylający, naturalny żwirek dla kotów - jedyny w swym typu.
dedykowany dla kotów długowłosych – w 100% z naturalnych włókien roślinnych.
mocne strony, które przekonują:
 • Mini-pelety
 • NIE PRZYWIERA – perfekcyjny dla kotów z dłuższym włosem!
 • Kot nie wynosi tak prosto żwirku z kuwety na łapach i futrze
 • NATURALNA PUŁAPKA na aromatY i BAKTERIE
 • wydajny w zatrzymywaniu aromatów
 • Superchłonny - integruje do 700% więcej wilgoci
 • Superoszczędny - przy właściwym wykorzystywaniu wsad podstawowy wystarcza na 4 do 6 tygodni!
 • Lekki i nietrudny w transporcie
 • W 100% podlegający kompostowaniu i biodegradacji
 • Zbrylone odchody można po prostu spłukiwać w toalecie*
 • Ogromna redukcja odpadów
właściwości produktu, które przekonują:
NIE PRZYWIERA świetny dla kotów z dłuższym włosem!


Mini-pelety CAT`S BEST NatureGold prasowane są bez wykorzystania dodatków chemicznych. Są cięższe od granulatu z drewna miękkiego. Dzięki pokaźniejszej masie i specjalnej formie nie przyklejają się do futra – choćby kotów długowłosych. Dlatego właśnie koty nie wynoszą tak prosto mini-pelet poza kuwetę.


Czy twój koci żwirek rzeczywiście zatrzymuje aromaty i bakterie?


Nieprzyjemny aromat powstaje w wyniku rozkładu kociego moczu poprzez bakterie m.in. Do postaci amoniaku. Zwykłe żwirki jedynie częściowo pochłaniają wilgoć. Reszta gromadzi się na dnie kuwety i stanowi genialną pożywkę dla zarazków, które odpowiadają za nieprzyjemny zapach i brak higieny.


CAT'S BEST NatureGold – Naturalna PUŁAPKA na zapachY i BAKTERIE!


CAT’S BEST – naturalny żwirek od samego początku zapobiega uwalnianiu się nieprzyjemnego zapachu z kociej toalety!

CAT`S BEST NatureGold w naturalny sposób udoskonaloną higienę – nieprzyjemny aromat w domu pójdzie w zapomnienie!


technologia WŁÓKIEN700ROŚLINNYCH JRS – po prostu nadzwyczajna!

Dzięki wyjątkowej technice WŁÓKIEN700 ROŚLINNYCH JRS, CAT`S BEST NatureGold stanowi naturalną PUŁAPKĘ na zapachY i BAKTERIE. Wilgoć i aromaty prędko wiązane są przez mikroskopijne fibryle włókien i trwale przez nie zatrzymywane. Zapobiega to uwalnianiu się zapachów poprzez długi czas – i to bez żadnych dodatków chemicznych!


zasadnicza redukcja odpadów


Dzięki unikatowej technice WŁÓKIEN700 ROŚLINNYCH JRS, CAT`S BEST NatureGold jest wielokrotnie bardziej skuteczny i oszczędny aniżeli zwykłe żwirki zbrylające dla kotów. Ponad 700% wiązania wody – superwydajność i pierwszorzędna absorpcyjność.

Dzięki kompaktowemu zbrylaniu można w prosty sposób usuwać jednorazowo tylko zużyte bryłki żwirku. Dlatego CAT’S BEST NatureGold może być wyraźnie dłużej używany w kuwecie. Wsad podstawowy wystarcza na ponad 6 tygodni! Należy tylko regularnie likwidować bryłki i odchody.


W 100% z włókien roślinnych


CAT’S BEST NatureGold powstaje z włókien roślinnych pochodzących w 100% z odnawialnych bezkompromisowców, bez żadnych nienaturalnych chemicznych dodatków. Do produkcji CAT’S BEST NatureGold wykorzystujemy wyłącznie najdrobniejsze frakcje włókien roślinnych, które pozyskiwane są z nieprzetworzonych jodeł i świerków. Ich przeróbka przyczynia się do utrzymania naturalnych, zdrowych lasów. CAT’S BEST NatureGold ma atest PEFC.


Podlega kompostowaniu - jest w 100% biodegradowalny


jednocześnie nasze produkty z włókien roślinnych podlegają w pełni naturalnemu, naturalnemu obiegowi materii - od kiełkującego nasiona aż po naturalnie rozkładany produkt biodegradacji. CAT’S BEST NatureGold nie tylko podlega kompostowaniu, ale też rzeczywiście jest kompletnie biodegradowalny. CAT’S BEST NatureGold składa się w 100% z odnawialnych włókien roślinnych i sprzedawany jest w przyjaznych dla środowiska workach papierowych.

przystępna utylizacja
CAT’S BEST NatureGold – nareszcie koci żwirek, który można higienicznie ilikwidować spłukując w toalecie*!

Łatwa obsługa i higiena

CAT’S BEST NatureGold składa się z naturalnych włókien roślinnych. Dlatego zbrylony żwirek z odchodami można eliminować, spłukując w zwykłej domowej toalecie* np. Tak jak papier toaletowy.


Zapamiętaj!

 • Wrzucaj do toalety wyłącznie jedną zabrudzoną bryłkę żwirku na raz, poczekaj aż się rozpuści i obficie spłucz wodą.
 • Nigdy nie wrzucaj do toalety większej ilości bryłek!

Toaleta nie nadaje się do całkowitego opróżnienia kuwety z pozostałości niezbrylonego żwirku. Taki żwirek można zutylizować przez kompostowanie albo wyrzucić do śmieci biologicznych.

CAT’S BEST NatureGold pozwala zredukować do minimum ilość materiału i pracy związanej z czyszczeniem i napełnianiem kociej kuwety. A dzięki temu będziesz posiadać więcej czasu dla swego mruczka!

* prosimy pamiętać o miejscowych przepisach dotyczących utylizacji odpadów!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.