Menu

Filcak z ząbkowanymi ostrzami do rozcinania kołtunów rozmiar L

Cechy produktu

  • Producent BAMBOO GROOM 

Opis

Filcak z ząbkowanymi ostrzami do rozcinania kołtunów Nasz filcak znakomicie pasuje do sierści długiej i średniej długości. Pomaga usuwać kołtuny bez nieprzyjemnego wyrywania sierści. Regularne stosowanie filcaka sprawi, że sierść będzie się mniej plątać oraz pomoże zredukować ilość wypadającego podszerstka.

Filcak jest wykonany z bambusa i ma użyteczny, przeciwpoślizgowy uchwyt. Dostępny jest w dwóch wymiarach. Wymiar znikomy/średni – 10 ostrzy o długości 3,5 cm, szerokość filcaka: 4 cm Waga: 77,8 g rozmiar obfity – 10 ostrzy o długości 4 cm, szerokość filcaka: 5 cm Waga: 90,3 g Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie a zarazem najkorzystniejszym źródłem odnawialnym.

Jest to naturalny, biodegradowalny składnik, którego pozyskiwanie nie wyrządza prawie żadnych szkód w środowisku. Drewna bambusowego używa się do produkcji mebli, podłóg, ogrodzenia, a choćby do budowania domów i mostów, ponieważ jest ono bardzo wytrzymałe.

Każdy produkt Bamboo Groom jest wykonany ręcznie, co daje gwarancję trwałości przez mnóstwo lat. Nasze akcesoria do pielęgnacji sierści są wzmocnione uzupełniającą powłoką materiału, która sprawia, że szpilki nie wsuwają się z powrotem do główki szczotki (jest to wada wielu innych przyborów do czesania).

Dzięki użytecznemu kształtowi i przeciwpoślizgowym uchwytom, nasze szczotki, grzebienie i filcaki nadadzą się równocześnie dla doświadczonych profesjonalistów, jak i do codziennej, domowej pielęgnacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.