Menu

Frontline Tri - Act krople na pchły, kleszcze, owady latające 20-40kg - 3pipety

Cechy produktu

  • Producent MERIAL 

Opis

przeznaczony dla psĂłw o wadze od 20 do 40 kg.
Nie stosowować u kotĂłw.

Frontline Tri-Act to preparat dla psĂłw o potrĂłjnej sile działania:
  1. Odstrasza kleszcze i owady latające sporo z nich nie jest groźnych dla Twojego pupila, ale może być bolesne i wywoływać reakcje alergiczne. Niosą rĂłwnież ryzyko zakażenia niebezpiecznymi chorobami.
  2. likwiduje kleszcze i pchły. Kleszcze niosą ze sobą ryzyko poważnych chorĂłb i pasożytują na psie choćby poprzez kilka dni. Pchły szczególnie błyskawicznie się rozmnażają i rozprzestrzeniają po całym domu. Aplikując Frontline raz w miesiącu można pousuwać pchły zanim zdążą złożyć jaja i uniemożliwić kleszczom przyczepienie się do Twojego pupila.
  3. Codzienna ochrona przeciwkleszczowa i przeciwpchelna. Wykazuje trwałe działanie bĂłjcze w stosunku do 3 gatunkĂłw kleszczy i pcheł w 6 godzinie po inwazji, przez cały miesiąc
Zgodnie z przepisami polskiego prawa, artykuł ten znajduje się na liście OTC i jego zakup jest osiągalny wyłącznie przy wyborze odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.