Menu

Grzebień z obrotowymi zębami 31 zaokrąglonych zębów

Cechy produktu

  • Producent BAMBOO GROOM 
  • Rodzaj grzebienie 

Opis

Grzebień z obrotowymi zębami 31 zaokrąglonych zębów Ten grzebień pasuje dla zwierząt z długą sierścią. Jest wyposażony w 31 zaokrąglonych, obrotowych zębów o długości 2,5 cm i 1,5 cm. Dzięki nim z łatwością rozczeszesz długą, kręconą albo szorstką sierść.

Grzebień jest trafny do usuwania brudu, kurzu i martwego włosa. Grzebień jest tworzony z bambusa i ma praktyczny, przeciwpoślizgowy uchwyt. Przystępny jest w jednym rozmiarze. Jeden wymiar – szerokość: 5 cm, długość: 21 cm Waga: 70,5 g Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie a zarazem najkorzystniejszym źródłem odnawialnym.

Jest to naturalny, biodegradowalny składnik, którego pozyskiwanie nie wyrządza prawie żadnych szkód w środowisku. Drewna bambusowego używa się do produkcji mebli, podłóg, ogrodzenia, a nawet do budowania domów i mostów, ponieważ jest ono niezwykle wytrzymałe.

Każdy artykuł Bamboo Groom jest wyprodukowany ręcznie, co daje gwarancję trwałości poprzez dużo lat. Nasze akcesoria do pielęgnacji sierści są wzmocnione dopełniającą warstwą materiału, która powoduje, iż szpilki nie wsuwają się z powrotem do główki szczotki (jest to wada wielu innych przyborów do czesania).

Dzięki użytecznemu kształtowi i antypoślizgowym uchwytom, nasze szczotki, grzebienie i filcaki nadadzą się zarówno dla doświadczonych profesjonalistów, jak i do codziennej, domowej pielęgnacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.