Menu

Ostrza wymienne do maszynek Oster - Nr. 5 (dł. 6,3 mm, Skip Tooth)

Cechy produktu

  • Producent Oster 

Opis

wysokiej jakości ostrza pasują do wszystkich maszynek Oster. Specjalny proces produkcji powoduje, że ostrza te nadają się do użytkowania na dużo dłużej niż ostrza innych firm. Poza tym podczas produkcji pozostała wdrożona technika AgIONTM, dzięki której bakterie, grzyby i roztocza nie przeżywają na powierzchni ostrzy.

Ostrza Oster są trafne do każdej sierści. Znajdź najlepiej pasujące do Twojego psa. Ząbki w ostrzach rodzaju Skip Tooth pozostały naprzemiennie skrócone, by łatwiej przebijać się przez sierść i są dedykowane do sierści długiej lub sfilcowanej.

Ostrza 4, 5, 7F posiadają możliwość regulacji długości strzyżenia, nieprzeciętnie nadają się do strzyżenia tułowia. Symbol "F" oznacza ostrza o wyjątkowo gęstych zębach. "F"-ostrza nadają się nadzwyczajnie do niezwykle gładziutkiej, miękkiej i niezwykle finezyjnej sierści.

Ostrze nr. 7 pozwala na strzyżenie sierści z kołtunami. Ostrze nr. 10 pozostało tworzone do strzyżenia wrażliwych części ciała, takich jak głowa, uszy, łapy czy brzuch. Użycie: Ostrze użycie Długość strzyżenia typ sierści Rasy Oster Nr 4 Skip Tooth strzyżenie tułowia 9,5 mm gęsta, gruba, ciężka w pielęgnacji, z lokami np.

Pudel, Bichon Fise, Owczarek Niemiecki, Owczarek Szkocki Długowłosy Oster Nr 5 Skip Tooth strzyżenie tułowia 6,6 mm gęsta, gruba, ciężka w pielęgnacji, z lokami np. Pudel, Bichon Fise, Owczarek Szkocki Długowłosy Oster Nr 7F strzyżenie tułowia o niedługiej sierści, z kołtunami 3,2 mm prosta, nieelastyczna oraz puszysta, z lokami wszystkie rasy Oster Nr 10 wrażliwe części ciała, takie jak głowa, uszy, łapy, odbyt czy brzuch 1,6 mm wszystkie rodzaje wszystkie rasy (nie nadaje się do strzyżenia tułowia) Oster Nr 7 Skip Tooth z kołtunami, gruba sierść na tułowiu 3,2 mm gęsta, gruba, ciężka w pielęgnacji, z kołtunami Tułów: np.

Terrier, Pudel, Labrador Golden Retriever, Chow Chow, Owczarek Niemiecki. Kołtuny: u psów wszystkich ras Uwaga: w celu zapewnienia długiego okresu użytkowania ostrzy, niezbędne jest regularne oliwienie głowicy, co 3 - 4 minuty w trakcie strzyżenia.

Niedobór filmu olejowego pomiędzy ostrzami sprawia tarcie metalu o metal, czego wynikiem jest szybsze ich zużycie. Te ostrza wymienne pasują do poniższych maszynek: Oster Golden A5 Oster PowerPro Ultra Oster PowerMax Oster A6 Slim

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.