Menu

Owalna szczotka z włosia dzika rozmiar S

Cechy produktu

  • Producent BAMBOO GROOM 
  • Rodzaj szczotki 

Opis

Owalna szczotka z włosia dzika znakomita szczotka dla zwierzaków, które potrzebują delikatnej pielęgnacji wierzchniej warstwy sierści. Włosie dzika sprawi, iż futro będzie nie tylko oczyszczone z wszystkiego brudu i kurzu, lecz także stanie się miękkie i błyszczące.

Szczotka jest wytworzona z bambusa i ma poręczny, antypoślizgowy uchwyt. Dostępna jest w dwóch rozmiarach. Wymiar nieduży/średni – szerokość: 5 cm, długość: 20 cm Waga: 70 g wymiar znaczny – szerokość: 6 cm, długość: 23 cm Waga: 90 g Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie a zarazem najlepszym źródłem odnawialnym.

Jest to naturalny, biodegradowalny składnik, którego pozyskiwanie nie wyrządza prawie żadnych szkód w środowisku. Drewna bambusowego używa się do produkcji mebli, podłóg, ogrodzenia,a choćby do budowania domów i mostów, ponieważ jest ono szczególnie wytrzymałe.

Każdy artykuł Bamboo Groom jest wytwarzany ręcznie, co daje gwarancję trwałości przez niemało lat. Nasze akcesoria do pielęgnacji sierści są umocnione dopełniającą warstwą materiału, która powoduje, że szpilki nie wsuwają się z powrotem do główki szczotki (jest to wada wielu innych przyborów do czesania).

Dzięki funkcjonalnemu kształtowi i antypoślizgowym uchwytom, nasze szczotki, grzebienie i filcaki nadadzą się równocześnie dla doświadczonych profesjonalistów, jak i do codziennej, domowej pielęgnacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.