Menu

Pudlówka miękka szczotka z igłami ze stali nierdzewnej zakończonymi kulkami M

Cechy produktu

  • Producent BAMBOO GROOM 
  • Rodzaj szczotki 

Opis

Pudlówka szczotka z igłami ze stali nierdzewnej Nasza pudlówka jest adekwatna dla wszelkich rodzajów sierści. Jej zagięte igły radzą sobie z podszerskiem, lecz także z likwidowaniem swobodnych włosów. Regularne wykorzystywanie tej szczotki pomoże zredukować linienie, zapobiegnie tworzeniu się kołtunów i sprawi, że sierść zwierzęcia będzie gładka i lśniąca.

Szczotka jest wytworzona z bambusa i ma poręczny, przeciwpoślizgowy uchwyt. Dostępna jest w trzech rozmiarach. Wymiar znikomy – szerokość: 7 cm, długość: 5 cm Waga: 56,8 g przeciętny – szerokość: 9 cm, długość: 5 cm Waga: 64 g wymiar spory – szerokość: 12 cm, długość: 6 cm Waga: 81,2 g Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie a zarazem najkorzystniejszym źródłem odnawialnym.

Jest to naturalny, biodegradowalny składnik, którego pozyskiwanie nie wyrządza prawie żadnych szkód w środowisku. Drewna bambusowego używa się do produkcji mebli, podłóg, ogrodzenia, a nawet do budowania domów i mostów, ponieważ jest ono szczególnie wytrzymałe.

Każdy produkt Bamboo Groom jest tworzony ręcznie, co daje gwarancję trwałości przez sporo lat. Nasze akcesoria do pielęgnacji sierści są umocnione dodatkową warstwą materiału, która sprawia, że szpilki nie wsuwają się z powrotem do główki szczotki (jest to wada wielu innych przyborów do czesania).

Dzięki ergonomicznemu kształtowi i przeciwpoślizgowym uchwytom, nasze szczotki, grzebienie i filcaki nadadzą się jednocześnie dla doświadczonych profesjonalistów, jak i do codziennej, domowej pielęgnacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.