Menu

Pudlówka szczotka z igłami ze stali nierdzewnej rozmiar L

Cechy produktu

  • Producent BAMBOO GROOM 
  • Rodzaj szczotki 

Opis

Pudlówka szczotka z igłami ze stali nierdzewnej Nasza pudlówka jest trafna dla wszystkich rodzajów sierści. Jej zagięte igły radzą sobie z podszerskiem, ale także z likwidowaniem luźnych włosów. Regularne wykorzystywanie tej szczotki pomoże zredukować linienie, zapobiegnie tworzeniu się kołtunów i sprawi, iż sierść zwierzęcia będzie gładka i błyszcząca.

Szczotka jest wytwarzana z bambusa i ma praktyczny, antypoślizgowy uchwyt. Przystępna jest w trzech rozmiarach. Wymiar śladowy – szerokość: 7 cm, długość: 5 cm Waga: 56,8 g przeciętny – szerokość: 9 cm, długość: 5 cm Waga: 64 g wymiar pokaźny – szerokość: 12 cm, długość: 6 cm Waga: 81,2 g Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie a zarazem najlepszym źródłem odnawialnym.

Jest to naturalny, biodegradowalny składnik, którego pozyskiwanie nie wyrządza prawie żadnych szkód w środowisku. Drewna bambusowego używa się do produkcji mebli, podłóg, ogrodzenia, a choćby do budowania domów i mostów, ponieważ jest ono nad wyraz wytrzymałe.

Każdy towar Bamboo Groom jest tworzony ręcznie, co daje gwarancję trwałości poprzez sporo lat. Nasze akcesoria do pielęgnacji sierści są wzmocnione dopełniającą powłoką materiału, która powoduje, że szpilki nie wsuwają się z powrotem do główki szczotki (jest to wada wielu innych przyborów do czesania).

Dzięki poręcznemu kształtowi i antypoślizgowym uchwytom, nasze szczotki, grzebienie i filcaki nadadzą się zarówno dla doświadczonych profesjonalistów, jak i do codziennej, domowej pielęgnacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.