Menu

TENA Pants Normal Majtki chłonne rozmiar L, 10 sztuk

Cechy produktu

  • Producent SCA HYGIENE PRODUCTS SP. Z O.O. 

Opis

Majtki chłonne TENA Pants Normal Large x 10szt. Majtki chłonne TENA Pants ProSkin Normal L OTC Edition to produkty chłonne zalecane do codziennego używania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu (poziom chłonności 5,5/8). Zakładane jak zwykła bielizna TENA Pants ProSkin Normal L OTC Edition asygnowane są dla osób chodzących, poruszających się choćby po domu, o rozmiarze 100-135 cm w pasie. Produkty TENA Pants ProSkin zapewniają Potrójną Ochornę przed przeciekaniem, długofalową suchość i miękkość, wspierając zdrowie skóry. Technika FeelDry AdvancedTM użyta w ich produkcji zapewnia szybsze wchłanianie moczu i zamknięcie go z dala od skóry. Specjalne, w pełni oddychające materiały, z których stworzony jest artykuł, zapewniają komfort i wspierają zdrowie skóry. Produkty TENA Pants ProSkin zostały przebadane i otrzymały akredytację Skin Health Alliance - wiodącej, niezależnej instutycji zrzeszającej ekspertów zajmujących się zdrowiem skóry. Otrzymanie akredytacji Skin Health Alliance wymaga spełnienia szeregu rygorystycznych wymagań dotyczących wpływu produktu na zdrowie skóry. Akredytacja Skin Health Alliance daje pewność, że produkty TENA Pants ProSkin są przyjazne dla skóry. Produkty TENA Pants przystępne są w najróżniejszych rozmiarach i poziomach chłonności, jeszcze w refundacji.TENA Pants ProSkin to majtki chłonne, które w przypadku wycieku moczu chłoną mocz do wnętrza wkładu absorpcyjnego i utrzymują go w jego wnętrzu dzięki specjalnemu superabsorbentowi. Jednocześnie zabezpieczają przed wydostaniem się nieprzyjemnego zapachu na zewnątrz.

• Produkty TENA Pants ProSkin zostały przebadane i otrzymały akredytację Skin Health Alliance - wiodącej, niezależnej instytucji zrzeszającej ekspertów zajmujących się zdrowiem skóry.
• TENA Pants ProSkin są zakładane jak zwykła bielizna
• Produkty TENA Pants ProSkin gwarantują Potrójną Ochronę przed przeciekaniem, długofalową suchość i miękkość, wspierając zdrowie skóry.
• technika FeelDry AdvancedTM użyta w ich produkcji zapewnia szybsze wchłanianie moczu i zamknięcie go z dala od skóry.
• Specjalne, w pełni oddychające materiały, z których produkowany jest towar, gwarantują komfort i wspierają zdrowie skóry
• Produkty TENA Pants ProSkin zostały przebadane i otrzymały akredytację Skin Health Alliance
Dla osób chodzących, poruszajacych się nawet po domu, ze średnim lub ciężkim nietrzymaniem moczu (poziom absorpcyjności 5,5/8), o wymiarze 100-135 cm w pasie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.