Menu

Wkładki urologiczne dla kobiet Seni Lady Slim Mini Plus 10x25.5cm 12 szt. | OFICJALNY SKLEP SENI

Cechy produktu

 • Producent Seni 
 • Ilość sztuk

Opis

Seni Lady Slim Mini Plus to oddychające wkładki urologiczne produkowane z myślą o paniach prowadzących aktywny tryb życia, ceniących sobie komfort i bezpieczeństwo połączone z dyskrecją.

Nowa linia Seni Lady Slim to nowe, cieńsze wkładki urologiczne dla pań pakowane w jednostkowe, włókninowe saszetki.

Dla kogo dedykowany jest towar?

Płeć:

 • kobieta

Stan fizyczny:

 • kobieta aktywna, samodzielna

typ inkontynencji:

 • inkontynencja moczowa

Stopień inkontynencji i poziom chłonności:

 • inkontynencja: kropelkowa / lekka
 • chłonność: 2,5/6
Najważniejsze właściwości wkładek urologicznych Seni Lady Slim Mini Plus

rozszerzone poczucie suchości - specjalna włóknina rozprowadzająca EDS (Extra Dry System) znajdująca się we wkładzie absorpcyjnym zezwala na szybsze i precyzyjniejsze rozprowadzanie wilgoci w środku wkładu, zapewniając tym samym komfortowe poczucie suchości.

zapobieganie przeciekaniu – osłonki boczne zapobiegają przeciekaniu wilgoci na zewnątrz wkładki.

zapobieganie powstawaniu podrażnień – specjalna struktura warstwy zewnętrznej wkładek pozwala na przepływ powietrza, przy jednoczesnym nieprzepuszczaniu cieczy, dzięki temu skóra może swobodnie oddychać. Oddychalność wyrobu sprawia, że powstaje mniej podrażnień.

Redukcja nieprzyjemnego zapachu - superabsorbent użyty we wkładkach, obok silnych właściwości absorpcyjnych, ma w dodatku właściwości antybakteryjne, dzięki czemu redukuje rozwój bakterii odpowiadających za powstawanie intymnego zapachu.

Pozostałe atrybuty wkładek urologicznych Seni Lady Slim Mini Plus

Lepsze dobranie do ciała - dzięki anatomicznemu kształtowi wkładki dostosowują się do ciała zmniejszając tym samym ryzyko otarć mechanicznych.

Zachowanie dyskrecji i wygody – wkładki wyśmienicie dostosowują się do ciała i są niezauważalne przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego poziomu absorpcyjności.

Podwyższony komfort wykorzystywania – wyjątkowo miękka i delikatna włóknina pozwala na zachowanie szerokiej wygody w trakcie korzystania z wkładek.

Zmniejszone ryzyko powstawania reakcji alergicznych – zamiast lateksu wkładki Seni Lady posiadają części z rozciągliwej przędzy, dzięki temu zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia uczulenia skórnego. Wkładki urologiczne Seni Lady poddane zostały także niezależnym testom dermatologicznym.

Zakładanie wkładek urologicznych Seni Lady Slim Mini Plus
 1. Wyjmij wkładkę urologiczną z opakowania i oderwij papier z paska klejowego, umieszczony na spodniej części wkładki.
 2. Przyklej wkładkę do bielizny.
 3. przejrzyj, czy wkładka jest przyklejona prosto, aby zapewnić sobie wygodę i komfort podczas jej noszenia.
 4. Zużytą wkładkę zwiń i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytej wkładki do toalety.
Dlaczego wybrać wkładki urologiczne zamiast zwykłych podpasek?
Wkładki urologiczne Seni Lady
klasyczne podpaski
 • Poczucie suchości - we wkładkach Seni Lady wilgoć rozprowadzana jest na całym wkładzie absorpcyjnym dzięki włókninie rozprowadzającej EDS. Wchłanianie jest szybkie, a wilgoć nie wraca pod naciskiem, więc powierzchnia wkładki pozostaje sucha.
 • Poczucie wilgoci - pierwsze wchłonięcie moczu poprzez podpaskę jest szybkie, ale wilgoć wraca pod naciskiem. Powierzchnia podpaski może pozostawać więc wilgotna i nieprzyjemna w dotyku. Skóra ponadto narażona jest na stały kontakt z czynnikami drażniącymi.
 • Świeżość poprzez niemało godzin - wysoka absorpcyjność Seni Lady, choćby do 4x obszerniejsza aniżeli zwykłych podpasek, pozwala na zachowanie świeżości przez mnóstwo godzin.
 • Krótkotrwała świeżość - niska absorpcyjność podpasek zmusza do częstych zmian wyrobu i wizyt w toalecie, poprzez co zostaje obniżone poczucie dyskrecji i komfort.
 • Kontrola nieprzyjemnego zapachu - wkładki Seni Lady mają specjalny superabsorbent Odour Stop, zapobiegający powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.
 • Nieprzyjemny zapach moczu - tradycyjne podpaski nie mają cechy kompensowania zapachu moczu.
 • genialne dostosowanie - anatomiczny kształt Seni Lady zezwala na genialnie dostosowanie wkładki, nawet po zawilgoceniu jej wkładu absorpcyjnego.
 • Złe dopasowanie - po zawilgoceniu moczem podpaski mogą odkształcać się, a we wkładzie absorpcyjnym mogą się kreować grudki.
 • dopełniające zabezpieczenia - wkładki Seni Lady mają hydrofobowe osłonki zapobiegające wyciekom bocznym, potrójny pasek klejowy umożliwiający pewne mocowanie do bielizny i tłoczenie na środku wkładu chłonnego wspomagające szybką dystrybucję wilgoci.
 • Brak dodatkowych zabezpieczeń - zwykłe podpaski nie mają uzupełniającej ochrony przed wyciekami ponieważ nie są skonstruowane do wchłaniania moczu. Nie pozwalają kobietom czuć się w pełni sucho, pewnie i komfortowo.
dostępne rozmiary wkładek urologicznych Seni Lady Slim
chłonności wkładek urologicznych Seni Lady Slim
Seni - polska firma obecna na ponad 80 rynkach

Seni od lat towarzyszy osobom z nietrzymaniem moczu i opiekunom osób chorych i niepełnosprawnych, dostarczając im produkty absorpcyjne i pielęgnacyjne idealnej jakości.

Produkty Seni i Seni Care polecane są, także poprzez personel Kliniki Budzik i Fundację Ewy Błaszczyk "Akogo?"

Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego

Produkty Seni i Seni Care otrzymały rekomendację Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego - ogólnonarodowej organizacji non-profit skupiającej naukowców, praktyków, gerontologów, geriatrów i innych profesjonalistów, którzy poświęcają się sprawie poprawy zdrowia i jakości życia oraz niezależności ludzi starszych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.