Menu

FREZARKA Z POCHŁANIACZEM MAGIC PEDI LUX

Opis

Frezarka (mikrosilnik) PEDI LUX została zaprojektowana i zbudowana zgodnie z Dyrektywą 93/42/EWG dotyczącą sprzętu medycznego, a dokonane w niej modyfikacje gwarantują jakość i bezpieczeństwo.
Urządzenie jest przeznaczone do leczenia dolegliwości stóp, a także fachowych zabiegów pedicure i może być obsługiwane wyłącznie poprzez wykwalifikowanego podologa albo pedicurzystkę. Frezarka (mikrosilnik) znamionuje się płynną regulacją obrotów do 30.000 na minutę, z możliwością zmiany kierunku prawo – lewo, oraz pochłaniaczem pyłu. Nieodzowną zaletą urządzenia jest elektroniczny wyświetlacz zezwalający kontrolować intensywność zabiegu.
Frezarka dostępna jest w kolorze białym.

Cały pył, który pozyskiwany jest podczas pracy zasysany jest do turbiny ssącej czyli pochłaniacza. Dzięki temu osoba, która wykonuje mnóstwo zabiegów dziennie nie wdycha całego ścieranego materiału. Broni poprzez to w głównej mierze swoje płuca. Praca frezarką z pochłaniaczem ma jeszcze jedną zaletę, mianowicie pył nie krąży po pokoju, w którym realizowany jest zabieg. Dzięki czemu nie osadza się na meblach i przedmiotach, oraz nie rozmnażają się tam bakterie i wirusy zasiedlające naskórek, a także paznokcie. Podsumowując pochłaniacz nie jest użytkowany tylko ze względów estetycznychteż higienicznych,, a także zdrowotnych. Wybierając frezarkę dedykowaną do zabiegów pedicure warto wybrać tę która ma pochłaniacz.
w dodatku w sprzedaży filtry wymienne

W skład zestawu wchodzą:
- urządzenie sterujące
- głowica z mikrosilnikiem 30.000 obrotów/min
- uchwyt do głowicy
- gwarancja


dane technologiczne:
Napięcie: 230 V/50 Hz
Turbina ssąca: 300 W
Mikrosilnik: 5,86 Nm / 30.000 obrotów/min
rozmiary urządzenia sterującego: (L x H x D ) 246 x 134 x 228 mm
rozmiary opakowania 340 x 340 x 280mm
Waga: 4,0 kg (pakiet)
Bezpiecznik: T3.15 A
Klasa izolacji: 2, wariant B

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.