Menu

Einhell GH-EC 1835

Cechy produktu

  • Producent Einhell 
  • Długość prowadnicy 32 cm
  • Moc 1.8 kW

Opis

Użyj naszej funkcjonalnej i efektywnej elektrycznej piły łańcuchowej GH-EC 1835 do cięcia drewna opałowego, przerzedzania krzewów i ścinania minimalnych drzew. Wysokiej jakości ostrze i łańcuch OREGON słuszną sprawność cięcia.

Łańcuch może być napinany i zmieniany bez wykorzystania dodatkowych narzędzi. Potężna metalowa przekładnia zagwarantuje prawidłowe przełożenie. Ochrona przed odbiciem posiada natychmiastowy mechaniczny hamulec łańcucha, który momentalnie zatrzyma łańcuch, gdy piła nagle się podniesie.

obszerne okienko ułatwia sprawdzanie ilości oleju w zbiorniku na olej z samoczynnym smarowaniem łańcucha. Dla bezpieczeństwa, piła wyekwipowana jest w zatrzask na wypadek zerwania łańcucha z szyny. Mocny, produkowany z metalu ogranicznik zapewni bezpieczny chwyt, a także będzie {pomocn|przydatn)y przy cięciu w pionie.

Uchwyt antynaprężeniowy ochrania kabel zasilający.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.