Menu

Oleo-Mac GS350C promocja (--59%)

Cechy produktu

  • Producent Oleo-Mac 

Opis

Pilarka spalinowa Oleo Mac GS 350 C 2.2 KMZaprojektowana do prac wokół domu (przycinanie gałęzi, okrzesywanie, cięcie pni o nieznacznych średnicach, a także przygotowanie drewna na opał). Pilarka ta jest nad wyraz poręczna i łatwa w obsłudze, dzięki kilku postępowym rozwiązaniom technologicznym łatwa w rozruchu, pracy oraz w czynnościach konserwacyjnych.

Przedstawiona w formie graficznej kolejność wykonywanych czynności niezbędnych do prawidłowego rozruchu zezwala na szybkie i bezpieczne uruchomienie urządzenia dodatkowo mało doświadczonym użytkownikom.Pompka rozruchowa "Primer" znajduje się w dobrze widocznym miejscu na osłonie silnika: upraszcza rozruch na zimno po każdorazowym uzupełnieniu paliwa albo długim okresie nieużytkowania.Wyłącznik zapłonu i ssanie umieszczone są na jednej dźwigni wielofunkcyjnej: jest to gwarancja praktyczności i nieskomplikowanej obsługi.krystaliczne zbiorniki: pozwalają na natychmiastową kontrolę wzrokową poziomu oleju i mieszanki.System antywibracyjny składający się z 3 amortyzatorów sprężynowych i 3 gumowych: zapewnia ochronę użytkownika przed drganiami, powiększając tym samym komfort używania.Nowy zarys uchwytu mechanicznego zapłonu: powiększa komfort w fazie zapłonu urządzenia.Pokrywa filtra zastosowana w pokrywę silnika: pozwala na kontrolę wzrokową i konserwację - wystarczy w tym celu wykręcić 3 śruby mocujące.Filtr powietrza z gąbki: upraszcza i skraca czyszczenia filtra, zapewniając dużą autonomię pracy.Wspornik gaźnika z 4 amortyzorami: zagwarantuje stabilność zapłonu we wszystkich warunkach pracy i dłuższą żywotność gaźnika.Maszyna wyposażona jest w sprzęgło "on-board" z obudową i taśmą hamulca wbudowanymi w podstawę: zapobiega to przedostawaniu się ciał obcych do mas wirujących, zapewniając zawsze doskonałe działanie i upraszczając fazy demontażu osłony łańcucha.samoczynna pompa olejowa o stałym natężeniu przepływu: uruchamia się jedynie wtedy, gdy łańcuch się porusza.

W ten sposób unika się uciążliwych wycieków oleju, gdy maszyna nie pracuje.dane techniczne:objętość silnika38,9 cm³Moc silnika2,2 KM - 1,6 kWMoc zastosowaneczna urządzenia2,0 KM - 1,5 kWŁańcuch (podziałka x szerokośći)3,8"x0.50"pojemność zbiornika oleju / paliwa0,26l / 0,36lDługość prowadnicy35 cm / 14"Pompa olejowaautomatyczna; nie podaje oleju na biegu jałowymWaga4,4 kgPilarka w 100% wyprodukowana we Włoszech i objęta 3 letnią gwarancją producenta...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.