Menu

POWERMAT PM-HR-7020

Cechy produktu

  • Producent POWERMAT 
  • Moc 3.6/4. kW

Opis

Piła łańcuchowa Powermat PM-HR-7020 + olej STIHL

Masakra powermatowską piłą łańcuchową


Jeżeli szukasz piły łańcuchowej to postaw na łańcuchową Powermat PM-HR-7020 Z taką pilarką chciałoby się wykarczować las. Dusza woła Ciąć!! Ciąć. Niestety nie wszystko można wycinać, lecz skoro tu jesteś to znaczy, iż piła jest Ci potrzebna i będziesz miał, co ciąć. Pilarki spalinowe to nie zabawki, posiadają swoją moc i wagę. Górują nad elektrycznymi tym, że nie ograniczają pracy do zasięgu kabla. Jeżeli stoi przed Tobą zadanie cięcia grubych konarów w różnorodnej odległości od domu to niezbędnie wybierz pilarkę spalinową z dłuższą prowadnicą i większą mocą. Jeżeli Ci trzeba pilarki do pocięcia drewna do kominka wystarczy Ci piła o mniejszej mocy i z krótsza prowadnicą.
Do każdej piły dorzucamy GRATIS OLEJ STIHL


cechy podkreślające piłę łańcuchową Powermat PM-HR-7020 Piła Powermat PM-HR-7020 to pilarka wytworzona ze stopu magnezowego klasy AZC1231 a ten stop to pokaźniejsza trwałość na rozciąganie, korozję, a także wyższa twardość mają inne metale używane do produkcji pił. Komponenty naszej piły wytworzono metodą tiksotropowego odlewania ciśnieniowego, co spowodowało uzyskanie największej trwałości tworzyw. Japoński gaźnik Walbro da Ci pewność odpalenia silnika za każdym razem bez względu na temperaturę otoczenia. Pływająca zębatka to łatwość zakładania łańcucha, a także obszerniejsza wytrzymałość na obciążenia. Piłę łańcuchową Powermat wyposażono w hamulec bezpieczeństwa, funkcję antywibracyjną, samoczynne smarowanie łańcucha, a także sprzęgło. Moc urządzenia to 4,9KM, za którą odpowiada silnik o objętości 52cm3.WYPOSAŻENIE:
piła
łańcuch
prowadnica
pakiet kluczy
zbiornik do sporządzania mieszanki
instrukcja PL
osłona na prowadnice
oryginalne opakowanie

*


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.