Menu

Stihl MS 170

Cechy produktu

  • Producent Stihl 
  • Długość prowadnicy 35 cm

Opis

Pilarka spalinowa STIHL 1.6 KM prowadnica 35cm 3/8'' (MS 170)

Jeśli należysz do tych osób, które cenią porządek wokół domu i w ogrodzie, charakteryzuje cię samodzielność, żyłka do prawdziwie męskich prac i nie masz w zwyczaju przy każdej okazji prosić o pomoc sąsiada, niewątpliwie Twoim nieodłącznym towarzyszem może zostać pilarka spalinowa STIHL 1.6 KM prowadnica 35cm (MS 170). Wypróbuj ją osobiście, a każde zadanie wyda ci się dziecinnie przystępne.

Komfort uruchamiania

Uruchamianie nie wymaga wielkiego zastosowania siły. Gwarantuje to specjalna sprężyna pomiędzy rolką linki rozrusznika a wałem korbowym. System wymaga tez mniejszej prędkości rozruchowej, jest bezproblemowy i bezusterkowy.

komfortowe napinanie łańcucha

Piła wyekwipowana jest w specjalny napinacz pozwalający na szybkie i niezwłoczne przygotowanie urządzenia do pracy z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa i bez wykorzystania jakichkolwiek narzędzi.

mocna i długowieczna konstrukcja

Wytrzymałe materiały, przekładnia z metalowym uzębieniem i automatyczny wyłącznik zapobiegający przeciążeniu silnika zapewniają długi czas pracy. Dodatkowy system samodzielnego smarowania gwarantuje odpowiednią konserwację, dzięki czemu narzędzie przetrwa niemało lat.

Zabezpieczenie antywibracyjne

Z powodu silnych drgań, jakie formuje praca maszyn tego typu, firma STIHL standardowo wyposaża je w specjalny system antywibracyjny, który likwiduje drgania, równocześnie chroniąc przed chorobą wibracyjną. W urządzeniach mechanicznych wyekwipowanych w system AV, strefy uchwytów pokaźnie redukują drgania wytwarzane przez silnik spalinowy i pracujące narzędzie.

obfita wydajność i precyzja

Dzięki silnikowi o mocy 1.6 KM pilarka jest w stanie pracować z dużą produktywnością przyczyniając się do szybszej pracy. Specjalna zębata przypora pozwala też na osiągnięcie dużej precyzji cięcia.

Bezpieczeństwo stosowania

Specjalny system QuickStop w chwili przerwania pracy samoczynnie zatrzymuje łańcuch uniemożliwiając niekontrolowanemu cięciu i nieszczęśliwym wypadkom. Pilarka ma zabezpieczenia warunkowane przepisami unijnymi.

Pilarka spalinowa STIHL 1.6 KM prowadnica 35cm (MS 170) to perfekcyjne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią czekać na pomoc i sami systematycznie dbają o własne otoczenie. Chcesz przygotować drewno do kominka na zimę, posprzątać ogród, przyciąć przerośnięte drzewa? Wybierz model MS 170, a nigdy cię nie zawiedzie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.