Menu

Stihl MS 251

Cechy produktu

  • Producent Stihl 
  • Długość prowadnicy 35 cm
  • Moc 2.2 kW

Opis

Jeśli należysz do tych osób, które cenią porządek wokół domu i w ogrodzie, charakteryzuje cię samodzielność, żyłka do prawdziwie męskich prac i nie masz w zwyczaju przy każdej okazji prosić o pomoc sąsiada, z całą pewnością Twoim nieodłącznym towarzyszem może zostać pilarka spalinowa STIHL 3 KM prowadnica 35cm (MS 251). Wypróbuj ją osobiście, a każde zadanie wyda ci się dziecinnie nietrudne.

Komfort uruchamiania

Uruchamianie nie wymaga szerokiego wykorzystania siły. Zapewnia to specjalna sprężyna pomiędzy rolką linki rozrusznika a wałem korbowym. System wymaga tez mniejszej szybkości rozruchowej, jest bezproblemowy i niezawodny.

komfortowe napinanie łańcucha

Piła zaopatrzona jest w specjalny napinacz pozwalający na prędkie i momentalne przygotowanie urządzenia do pracy z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa i bez zastosowania jakichkolwiek narzędzi.

solidna i długowieczna kompozycja

Wytrzymałe materiały, przekładnia z metalowym uzębieniem oraz samoczynny wyłącznik zapobiegający przeciążeniu silnika zapewniają długi czas pracy. Dodatkowy system samodzielnego smarowania gwarantuje odpowiednią konserwację, dzięki temu narzędzie przetrwa niemało lat.

Zabezpieczenie antywibracyjne

Z powodu silnych drgań, jakie tworzy praca sprzętów tego typu, firma STIHL standardowo wyposaża je w specjalny system antywibracyjny, który likwiduje drgania, równocześnie chroniąc przed chorobą wibracyjną.

szeroka produktywność i precyzja

Dzięki silnikowi o mocy 3 KM pilarka jest w stanie pracować z dużą efektywnością przyczyniając się do szybszej pracy. Specjalna zębata przypora pozwala także na osiągnięcie pokaźnej precyzji cięcia.

Bezpieczeństwo używania

Specjalny system QuickStop w chwili przerwania pracy automatycznie zatrzymuje łańcuch zapobiegając niekontrolowanemu cięciu oraz nieszczęśliwym wypadkom. Pilarka ma zabezpieczenia warunkowane przepisami unijnymi.

Pilarka spalinowa STIHL 3 KM prowadnica 35cm (MS 251) to genialne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią czekać na pomoc i sami systematycznie dbają o własne otoczenie. Chcesz przygotować drewno do kominka na zimę, posprzątać ogród, przyciąć przerośnięte drzewa? Wybierz model MS 251, a nigdy cię nie zawiedzie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.