Moje konto

Pistolety dla dzieci

2 produkty z 2 sklepów

Pistolet na Wodę.

Producent gadgets.pl

… Aqua Fire Quick Spray pozwoli Twoim dzieciom oderwać się latem od telewizora i komputera. Łatwe ładowanie i strzelanie - odkręć pojemnik, napełnij wodą i przykręć z powrotem, napompuj, aby zwiększyć ciśnienie i pociągnij za spust.] Cechy pistoletu:- Pojemnik na wodę o pojemności 930 ml- Napompuj, aby zwiększyć ciśnienie i pociągnij za spust- Zasięg ok. 9 metrów- Zabawa na całe … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Pistolety dla dzieci

Różnorodne pistolety dla dzieci odszukasz na łamach portalu Nokaut.pl. W powyższej kategorii przedstawiliśmy szereg ciekawych zabawek, które odciągną twe dzieci od telewizora, czy komputera. Pistolety na kulki, zwykłe zabawki, czy też przezroczyste pistolety na wodę, to produkty, które na pewno przypadną do gustu twemu malcowi.

Gdy nastaje lany poniedziałek, nikt nie może być suchy. Aby urozmaicić zabawę swemu dziecku, kup specjalny pistolet na wodę. W upalne dni i nie tylko będzie to świetna zabawka, dzięki której dzieci ochłodzą się. Estetyczny wygląd sprawi, iż maluch na pewno pokocha tą pukawkę. W naszej ofercie znajdziesz także i malutkie pistoleciki na wodę. Produkt kosztujący niewiele, a na pewno sprawi radość dziecku.

Niektóre modele zabawek prezentowane na łamach naszej porównywarki cen zostały wykonane z myślą o nieco starszych dzieciach. Tak jest w przypadku pistoletu na kulki. Pamiętaj, aby zawsze zwracać uwagę na to, co pisze na opakowaniu danej zabawki. Z pewnością jest tam umieszczone oznaczenie wiekowe.

W tej kategorii znajdziesz także pistolety, zabawki dla malutkich dzieci, które nikomu nie zrobią krzywdy. Plastikowe pistoleciki grające, świecące, to świetna zabawka, która da wiele radości. Każdy produkt, który państwu prezentujemy został wykonany przez takich znanych producentów jak Hasbro, Artyk, Interkobo, czy Imperial.

Sprawdź też