Menu

Pistolet na strzałki Piankowe Karabin 40 naboi

Cechy produktu

  • Producent Import LEANToys 

Opis

Pistolet na Strzałki Piankowe

Zabawki imitujące pistolety są elementami, które nad wyraz często występują w zabawach chłopców. Urozmaicają one zabawę, jednocześnie pomagając w odegraniu rozmaitych scenariuszy zabaw. Są to także elementy usprawniające wczucie się w rolę dzielnych wojowników i bohaterów rodem z filmów kryminalnych. Prezentowany karabin na naboje piankowe niewątpliwie zajmie kilkuletnich chłopców na długie godziny oraz pozwoli im na zaaranżowanie wielu, atrakcyjnych zabaw, na które pomysł podsunie im wyobraźnia.

W zestawie znajduje się:

- pistolet,
- strzałki 40 szt.

Dziecięcy pistolet na piankową amunicję został tworzony z atestowanego materiału, jakim jest plastik. Jego budowa przypomina konstrukcję prawdziwej broni, jednak jest szczególnie bezpieczna — nie posiada ostrych zakończeń i elementów. Obsługa zabawki jest bardzo prosta, jednak przynosi ogromną frajdę.

Aby uruchomić pistolet należy umieścić w nim optymalne baterie, załadować magazynek, przesunąć przełącznik na funkcję "ON" i gotowe. Możemy rozpoczynać zabawę.

Pistolet dedykowany jest dla wszystkich dzieci powyżej 8. Roku życia. Został wytwarzany z atestowanych, bezpiecznych materiałów najwyższej jakości, dzięki temu oznaczony jest dokumentem CE, a jego produkcja jest zgodna z normą EN 71. Pistolet wraz z dołączonymi do zestawu akcesoriami zapakowany jest w niebieskie, estetyczne pudełko.

Pistolet zasilany bateriami 6 x "AA", których nie dołączono do zestawu.

wymiary pistoletu:

53 cm x 24 cm x 13 cm

rozmiary opakowania:

56 cm x 24 cm x 15 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.