Menu

Pistolet na Wodę 346 ml Zasięg 6,5 m Biały

Cechy produktu

  • Producent Import LEANToys 

Opis

Pistolet na Wodę 346 ml Zasięg 6,5 m Biały

Zabawkowe pistolety wodne są jednymi z najpopularniejszych zabawek wykorzystywanych przez dzieci w okresie letnim. Zabawa z ich wykorzystaniem sprawia ogromną radość wszystkim dzieciom, ale i nie tylko, dorośli także uwielbiają takie bitwy wodne. Plusem jest ochłoda w upalne dni.

Prezentowana broń na wodę jest w kolorystyce czarno-białej. drobny, poręczny, dzięki temu zwiększa się precyzja strzału. Dzięki temu będzie pasować każdemu.

Proste wykorzystanie amunicji, czyli wody, pistolety na pewno pozwolą pokonać niejednego przeciwnika podczas potyczki z rodziną albo rówieśnikami. Pistolet posiada wyciągnąć zbiorniczek na wodę i spust - starczy nalać wodę do zbiornika i przy pomocy naciśnięcia spustu i pompki uzyskać strzelający strumień wody. Przy pierwszym użyciu napełnienie zbiorniczka i wystrzelenie może potrwać około 15 s. Natomiast po naciśnięciu na spust pojawiają się 4 strumienie wody co sekundę. Zasięg strzału to aż 6,5 m!!

Zabawa będzie fantastyczną rozrywką dla dziecka, ponieważ zezwala na zabawę na mnóstwo sposobów — ograniczeniem jest tylko bezpieczeństwo, a także wyobraźnia malucha. Radość z twarzy waszych pociech nie zejdzie, najszczególniej szczęśliwe są wtedy, jak się ubrudzą albo tak jak w tym przypadku umoczą.

wymiary zabawkowego pistoletu:

34 cm x 20 cm x 5 cm

wymiary opakowania:

37 cm x 25,5 cm x 6 cm

Zabawka zasilana jest 4 bateriami 1,5 V AA, brak w pakiecie. Zabawkowy pistolet na wodę przeznaczony jest dla wszelkich dzieci powyżej 3. Roku życia. Zabawka zgodna z normą EN71.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.