Menu

Zestaw Wojskowy Pistolet Karabin Nóż Medal Celownik Dźwięk

Cechy produktu

  • Producent Import LEANToys 

Opis

zestaw Wojskowy Pistolet Karabin Nóż Medal Celownik

Militarne zabawki, wojskowe komponenty to typowo figurki żołnierzyków imitujące pole walki albo pistolety na kulki. Filmy akcji inspirują twórców zabawek, cieszą się również one coraz większym zainteresowaniem wśród naszych milusińskich. Powstaje coraz więcej zabawek, które przyciągają swoją funkcjonalnością i różnorodnością. Nasz zestaw zniewoli nie jednego fana gadżetów militarnych i będzie uzupełnieniem stroju podczas balu przebierańców.

Wszystkie elementy wytwarzane są z wysokojakościowego tworzywa, co jest gwarancją, iż będą służyć dziecku przez długi czas. Całość utrzymana jest w kolorystyce ciemnej zieleni. Pistolet po naciśnięciu na spust wydaje odgłos strzału, przeładowania i odgłos upadającej łuski. Po założeniu tłumika dźwięk jest całkiem inny. W czasie tych czynności można zauważyć na dodatek efekty świetlne na broni. Żaden przeciwnik nie ucieknie! Wyobraźnia malucha bez wątpienia się rozwinie. Natomiast,powiększyć celność i precyzję w pistolecie zamontowany jest celownik, który sprecyzuje strzał. Latarka oświetli na dodatek pokój. Długi gumowy nóż będzie także potrzebnikiem podczas bitwy.

Czas przygotować bazę wojskową na ochronę przed najazdem wrogów!

elementy zestawu:

- pistolet

- nóż z kaburą

- order

wymiary wybranych części zestawu:

- pistolet:

31 cm x 22 cm x 5 cm

- nóż z kaburą:

27 cm x 6 cm x 2 cm

wymiary pudełka:

41 cm x 30 cm x 5 cm

Pistolet zasilany jest trzema bateriami AG13 1.5V (w pakiecie). Zabawki dedykowane są dla dzieci powyżej 3. Roku życia. Pakiet dokument CE i jest zgodny z normą EN 71. Zestaw zapakowany jest w kartonowe pudełko, dzięki czemu nadaje się rewelacyjnie na podarunek.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.