Moje konto  ▾

Plastry rozgrzewające

Opokan Med plaster 1 szt.|escape_attr

Opokan Med plaster 1 szt.

Producent Aflofarm Postać plaster SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 33%

od 32,24

Porównaj ceny
w 3 sklepach

Viscoterm plaster rozgrzewajacy x 1szt.|escape_attr

Viscoterm plaster rozgrzewajacy x 1szt.

Producent 3M Postać plaster SZCZEGÓŁY →

63,29

Przejdź do sklepu ▸
aptekajakmarzenie

Voltaren plaster rozgrzewający 10 godzin - 20 sztuk Kurier: 13.75, odbiór osobisty: GRATIS!|escape_attr

Voltaren plaster rozgrzewający 10 godzin - 20 sztuk Kurier: 13.75, odbiór osobisty: GRATIS!

Producent Novartis Postać plaster SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 17 zł

od 63,69

Porównaj ceny
w 2 sklepach

THERMACARE PLECY plaster 2 szt.|escape_attr

THERMACARE PLECY plaster 2 szt.

Producent PFIZER Postać plaster

… są Państwo zadowoleni z ułożenia pasa ThermaCare? na plecy, należy go zamocować, zapinając go dzięki niewielkim haczykom znajdującym się na przedniej stronie kompresu. Nie powoduj dodatkowego ucisku na kompres, np. poprzez opieranie się o twarde powierzchnie, noszenie produktu pod bardzo ciasnym ubraniem, czy pod ciasną opaską wokół bioder. Zbyt mocno zaciśnięty pas ThermaCare? … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 59%

od 9,58

Porównaj ceny
w 5 sklepach

O kategorii Plastry rozgrzewające

Plastry rogrzewające jak i maści i żele rozgrzewające to najbezpieczniejszy sposób uśmierzania bólu. Oba pozwalają na ominięcie układu pokarmowego oraz oba mają podobne działanie, jednak łatwiejszy jest ich sposób użycia. Plaster poprostu przyklejasz na obolałe miejsce bez brudzenia sobie rąk czy ubrań maścią, następnie po paru godzinach odklejasz. Na rynku popularne są plastry rozgrzewające Viscoterm. plastry te rozgrzewają się do 43°C. Naklejamy je na suchą skórę w miejscu dotkniętym bólem. Dzięki rogrzewaniu mięśnie rozluźniają się i łagodnieją objawy. Inny plaster często stosowany przez cierpiących na bóle kręgosłupa to Kapsilast dodatkowo leczy stany zapalne i niweluje bóle reumatyczne, działa on do 48 godzin zatem zdecydowanie dłużej niż Viscoterm, który działa do 6 godzin.

Równie popualrne są plastry rozgrzewające Voltaren czy plastry rozgrzewające Ketonal. Innym od nich jest hydrożelowy plaster Prel Red. Jego nowoczesna technologia zapewnia szybki efekt terapeutyczny redukując stan zapalny. Zdecydowanie łatwiej przykleja się go do skóry jak i łatwo odkleja. W przeciwieństwie do poprzednich paster ten nie powoduje silnych zaczerwienień skóry i nie odparza, ale pozwala jej oddychać.

Sprawdź też poprzednienastępne