Menu

PULUZ PLECAK FOTOGRAFICZNY NA APARAT OBIEKTYWY

Cechy produktu

  • Producent PULUZ 

Opis

PULUZ plecak fotograficzny na aparat i obiektywy

Plecak fotograficzny PULUZ to użyteczny i estetyczny artykuł dla osób, które często przemieszczają się w celu wykonywania w terenie zdjęć fotograficznych. Pojemnik podróżny zezwala na zabranie ze sobą - oprócz aparatu fotograficznego i obiektywów - także wszystkiego, co potrzebne jest do realizowania pracy: statywu, laptopa, tabletu czy telefonu komórkowego i napoju i osobistych drobiazgów.

Plecak fotograficzny PULUZ został wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów zapewniających dużą ładowność, bezpieczeństwo przechowywanego sprzętu i komfort jego właściciela. Na zewnątrz pokryty jest wodoodporną dzianiną poliestrową, wnętrze wyłożone zostało miękką, gąbczastą wyściółką zapewniającą właściwe warunki dla transportowania delikatnego sprzętu fotograficznego. W tylnej ściance znajdują sie otwory wentylacyjne dodatnio wpływające na komfort użytkownika.

Plecak fotograficzny PULUZ ma główną komorę podzieloną na odrębne części przeznaczone dla każdego przechowywanego przedmiotu. Możemy umieścić w nich korpus lustrzanki, obiektywy, filtry i lampę błyskową. Organizer jest wyjątkowo użyteczny - jego ścianki łączone są przy pomocy rzepów, dzięki czemu bez trudu można zmieniać konfigurację i wymiary jego poszczególnych komórek. Takie precyzyjne dobranie gwarantuje bezpieczeństwo sprzętu i łatwy do niego dostęp. Plecak także zewnętrzną, boczną kieszeń na butelkę z napojem, a także uchwyt na złożony statyw fotograficzny.

Plecak fotograficzny PULUZ zamykany jest klapą na perfekcyjnej jakości zamek błyskawiczny. Znajduje się w niej siatkowa kieszeń wewnętrzna na płaskie przedmioty, np. Tablet lub laptop i zewnętrzna, na dodatek zabezpieczona zamkiem, do której włożyć możemy telefon i podręczne drobiazgi. Do plecaka dołączono pokrowiec przeciwdeszczowy, gwarantujący stuprocentową ochronę przed wodą. Dodatkowym udogodnieniem jest zewnętrzne wyjście słuchawkowe.

Plecak fotograficzny PULUZ wyekwipowany został w znaczne, wygodne szelki z regulacją długości, może też służyć jako torba - w tym celu umieszczono w jego górnej części potężny uchwyt. Plecak wykonano z materiału w uniwersalnym, czarnym odcieniu. Jest niezwykle lekki - waga wynosi zaledwie około 750g. Zajmuje niewiele miejsca: jego wysokość to 43 cm, szerokość 30 cm, a głębokość 19,5cm.

Specyfikacja artykułu

wysyłka w opakowaniu o rozmiarach: 400x30x15 cm

Maksymalna ilość sztuk w opakowaniu: 1

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.