Menu

Vanguard Alta Sky 53 – plecak na czas transportu, 32 x 20 x 53 cm) Czarny

Cechy produktu

  • Producent Vanguard 

Opis

ALTA SKY 53 to wszechstronny plecak, w którym można transportować nie tylko sprzęt fotograficzny,w dodatku rzeczy osobiste. Gwarantuje pełny dostęp do wnętrza, które można przystosować do swych potrzeb.

Przy maksymalnej objętości w plecaku zmieszczą się 1-2 lustrzanki cyfrowe z obiektywem (do 300 mm, f/4), 6 do 8 dodatkowych obiektywów, 2 lampy błyskowe i akcesoria lub dron wraz z potrzebnym oprzyrządowaniem i lustrzanką z obiektywem.

w środku znajduje się przeznaczona przegroda na laptop 17" albo tablet. Dzięki swojej wszechstronności w Alta Sky 53 zmieści się nie tylko sprzęt fotograficzny, ale także powszedni ekwipunek. Praktyczne szelki, plecy wykonane z oddychającego materiału, a także pas biodrowy zapewnią wygodę i komfort noszenia.

Plecak ma w pełni otwieraną tylną klapę oraz dostęp od góry, co pozwoli na prędki wgląd do zawartości. Specjalne wkładki pozwalają na bezpieczne transportowanie drona w środku plecaka. Dzięki jasnemu wnętrzu w prędki sposób można znaleźć konieczne przedmioty.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.