Menu

HP T1600dr

Cechy produktu

  • Producent HP 

Opis

Ploter HP DesignJet T1600

kompletnie nowa drukarka wielkoformatowa w ofercie HP dedykowana dla średnich i dużych biur projektowych osiągająca imponującą prędkość wydruku i najwyższy poziom zabezpieczeń dzięki samo szyfrującemu dyskowi twardemu o pojemności 500 GB.

Urządzenie HP DesignJet T1600 za sprawą pamięci 128 GB ekspresowo przetwarza pliki a nowoczesna głowica pozwala na wydruk strony A1 już w 19 sekund – to aż 180 wydruków A1 w ciągu godziny. Umieszczony z tyłu odbiornik dokumentów zawiera do 100 arkuszy dzięki temu większe ilości wydruków nie są rozrzucone w pobliżu plotera zachowując porządek w miejscu pracy.

Jak każdy z innowacyjnych ploterów producenta HP dodatkowo urządzenie T1600 wykorzystuje system 6 wkładów atramentowych – barwnikowych: Cyan, Magenta, Yellow, Photo Black, Grey i pigmentowego: Matt Black. Użycie tuszu szarego zwiększa paletę odcieni, zapewnia neutralność i płynność przejść tonalnych w przypadku wydruków graficznych. Atramenty sprzedawane są w dwóch wariantach pojemności 130 ml i 300 ml.

Plotery serii T1600 występują w 4 wariantach:

  • HP DesignJet T1600 – wersja standardowa
  • HP DesignJet T1600dr – wersja z dodatkowym podajnikiem papieru w roli
  • HP DesignJet T1600 PostScript – z dodatkowym językiem oprogramowania dla plików graficznych
  • HP DesignJet T1600dr PostScript – z dodatkowym podajnikiem papieru w roli oraz dodatkowym językiem oprogramowania dla plików graficznych

PostScript to uniwersalny język programowania wyprodukowany poprzez firmę Adobe będący standardem w branży poligraficznej. Opcja PostScript udoskonalone użycie drukarki, a także szybsze przetwarzanie obszernych, złożonych plików a także tworzenie emulacji kolorów PANTONE, które najlepsze odwzorowanie barw.

Wszystkie urządzenia kolekcji T1600 objęte są 12 miesięczną gwarancją realizowaną w miejscu instalacji maszyny.


Pobierz broszurę

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.