Menu

HP T230

Cechy produktu

 • Producent HP 

Opis

Proste i przystępne cenowo drukowanie dzięki najmniejszym na świecie ploterom1

Niesamowita prostota

 • Zaoszczędź czas dzięki najprostszej na świecie funkcji przesyłania zadań – wysyłaj do druku mnóstwo plikó w jednym kliknięciem za pomocą oprogramowania HP Click.2
 • Drukuj, mając pewność, że uzyskasz spodziewane rezultaty dzięki intuicyjnemu sterownikowi i prawdziwemu podglądowi wydruku.
 • Drukuj materiały w formatach A3/B i A1/D dzięki opcjonalnym akcesoriom, bez konieczności ręcznego przełączania źró dła nośnikó w.

dostosowuje się do Twojego biura i budżetu

 • Zaoszczędź przestrzeń dzięki najmniejszym na świecie ploterom1 dobranym do Twojego biura.
 • Zużywaj nawet 95% mniej atramentu na rutynową konserwację w poró wnaniu z konkurencyjnymi rozwiązaniami i zyskaj miesięcznie nawet 100 dodatkowych stron A1/D.3
 • Bardziej zró wnoważona kompozycja pozwala zredukować emisję CO2e nawet o 7,3 tony rocznie w odniesieniu do sprzedanych jednostek dzięki wykorzystaniu do 30% materiałów nienaturalnych z recyklingu.4

dostosowuje się do Twojego sposobu pracy

 • Unikaj czekania przy drukarce dzięki obszernym prędkościom druku sięgającym choćby 35 s na stronę A1/D.
 • powiększ swoją skuteczność – skró ć czas, jaki mija od przygotowania zadania aż do finalnego wydruku, drukując swoje projekty nawet dwukrotnie szybciej.5
 • Drukuj swoje materiały i zarządzaj ploterem z niemal dowolnego miejsca i o dowolnej porze dzięki aplikacji HP Smart.
 • Postaw na wysokiej jakości rezultaty – atramenty HP Bright Office mogą zapewnić choćby o 31%lepszą dokładność linii i o 65% bogatszą przestrzeń odcieni.6

1 Drukarki HP DesignJet linii T200 są nawet o 38% mniejsze w poró wnaniu z konkurencyjnymi odpowiednikami o podobnym wymiarze i funkcjonalności (stan na styczeń 2020 r.). Najmniejsze na świecie wielkoformatowe plotery na podstawie kryterium najszczególniej kompaktowej konstrukcji.

2 Drukowanie jednym kliknięciem dzięki oprogramowaniu HP Click. Dotyczy plikó w PDF, JPEG, TIFF, DWF, a także HP-GL/2. Na podstawie wewnętrznych testó w HP (stan na styczeń 2020 r.) poró wnujących drukarki HP DesignJet linii T200 z drukarkami Canon TM-200 i TM-300 w zakresie zużycia atramentu w trakcie rutynowego czyszczenia głowic drukujących.

3 Na podstawie obliczeń zgodnie z ocenami cyklu życia (LCA) wstandardzie ISO 14040/14044 przeprowadzonymi z zastosowaniem metody ReCiPe (H) v. 1.1 (2016) i oprogramowania GaBi 8.5 (2018), a także przy skalowaniu odzwierciedlającym szacowaną sprzedaż roczną.

4 Bardziej zró wnoważona konstrukcja w poró wnaniu z poprzednimi modelami drukarek (HP DesignJet kolekcji T100) zastąpionymi przez drukarki HP DesignJet serii T200.

5 Możliwość drukowania trzema kliknięciami przy użyciu oprogramowania HP Click w poró wnaniu do choćby 11 kliknięć w sytuacji konkurencyjnych produktó w w trakcie drukowania 5 plikó w o ró żnych wymiarach. Dotyczy plikó w PDF, JPEG, TIFF, DWF oraz HP-GL/2. Na podstawie testó w drukarki HP DesignJet T250 24′ ′ obejmujących czynności od przygotowania zadania aż do wydruku, któ re potwierdziły dwukrotnie pokaźniejszą szybkość w poró wnaniu do konkurencyjnych produktó w o podobnym wymiarze i funkcjonalności (stan na styczeń 2020 r.).

6 choćby o 31% obszerniejsza skrupulatność liniowa wykazana w wewnętrznych testach HP (stan na wrzesień 2019 r.) obejmujących pomiar prostolinijności dla 1 pionowej linii pikseli na podstawie poró wnania wydrukó w na zwykłym papierze z drukarki HP DesignJet linii T200 oraz drukarki Canon TM-305 przy wykorzystaniu pokrewnych trybó w druku szybkiego/roboczego. Choćby o 65% bogatsza gama koloró w wykazana w wewnętrznych testach HP (stan na wrzesień 2019 r.) obejmujących pomiar pojemności gamy koloró w na podstawie poró wnania wydrukó w na zwykłym papierze Oce 75 gsm z drukarki HP DesignJet serii T200, a także drukarki Canon TM-305 przy wykorzystaniu pokrewnych trybó w druku szybkiego/roboczego.

Specyfikacja:


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.