Menu

HP T630

Cechy produktu

 • Producent HP 

Opis

Najprostsze w obsłudze wielkoformatowe plotery1 – dostępne cenowo rozwiązanie bez kompromisó w.

Niesamowita prostota

 • Drukuj automatycznie materiały w formatach A3/B iA0/E bez konieczności ręcznego przełączania źró dła nośnikó w.
 • Zaoszczędź czas dzięki najprostszej na świecie funkcji przesyłania zadań – wysyłaj do druku dużo plikó w jednym kliknięciem za pomocą oprogramowania HP Click.2
 • Drukuj, mając pewność, iż uzyskasz spodziewane rezultaty dzięki instynktownemu sterownikowi i prawdziwemu podglądowi wydruku.

dopasowuje się do Twojego biura i budżetu

 • Zaoszczędź przestrzeń dzięki najmniejszym naświecie, dobranym do Twojego biura ploterom3 z zaimplementowanym stojakiem.
 • Zużywaj nawet 95% mniej atramentu na rutynową konserwację w poró wnaniu z konkurencyjnymi rozwiązaniami i zyskaj miesięcznie choćby 100 dodatkowych stron A1/D.4
 • Bardziej zró wnoważona budowa pozwala zredukować emisję CO2e nawet o 7,3 tony rocznie w odniesieniu do sprzedanych jednostek dzięki wykorzystaniu do 30% tworzyw sztucznych z recyklingu.5

dopasowuje się do Twojego sposobu pracy

 • Unikaj czekania przy drukarce dzięki pokaźnym szybkościom druku sięgającym choćby 25 s na stronę A1/D.
 • zwiększ swoją sprawność – skró ć czas, jaki mija od przygotowania zadania aż do finalnego wydruku, drukując swoje projekty nawet dwukrotnie szybciej.6
 • Drukuj swoje materiały i zarządzaj ploterem z niemal dowolnego miejsca i o dowolnej porze dzięki aplikacji HP Smart.
 • Postaw na wysokiej jakości rezultaty – atramenty HP Bright Office mogą zapewnić nawet o 31% ulepszoną dokładność linii i o 65% bogatszą przestrzeń barw.7

1 Drukarki HP DesignJet serii T600 i HP DesignJet linii Studio to jedyne rozwiązania oferujące bezproblemowy, automatyczny druk zaró wno wielko-, jak i mało formatowych arkuszy w poró wnaniu do konkurencyjnych produktó w o podobnych wymiarach i funkcjonalności (stan na styczeń 2020 r.).

2 Drukowanie jednym kliknięciem dzięki oprogramowaniu HP Click. Dotyczy plikó w PDF, JPEG, TIFF, DWF i HP-GL/2.

3 Drukarki HP DesignJet serii T650 36′ ′ są choćby o 17% mniejsze w poró wnaniu z konkurencyjnymi odpowiednikami o podobnym wymiarze i funkcjonalności (stan na styczeń 2020 r.). Najmniejsze na świecie wielkoformatowe plotery na podstawie kryterium najbardziej kompaktowej konstrukcji.

4 Drukowanie jednym kliknięciem dzięki oprogramowaniu HP Click. Dotyczy plikó w PDF, JPEG, TIFF, DWF oraz HP-GL/2.

5 Bardziej zró wnoważona konstrukcja w poró wnaniu z poprzednimi modelami drukarek (HP DesignJet linii T500) zastąpionymi poprzez drukarki HP DesignJet serii T600. Na podstawie obliczeń zgodnie z ocenami cyklu życia (LCA) wstandardzie ISO 14040/14044 przeprowadzonymi z wykorzystaniem metody ReCiPe (H) v. 1.1 (2016) i oprogramowania GaBi 8.5 (2018), a także przy skalowaniu odzwierciedlającym szacowaną sprzedaż roczną.

6 Możliwość drukowania trzema kliknięciami przy użyciu oprogramowania HP Click w poró wnaniu do choćby 11 kliknięć w przypadku konkurencyjnych produktó w podczas drukowania 5 plikó w o ró żnych rozmiarach. Dotyczy plikó w PDF, JPEG, TIFF, DWF i HP-GL/2. Na podstawie testó w drukarki HP DesignJet T650 36′ ′ obejmujących czynności od przygotowania zadania aż do wydruku, któ re potwierdziły dwukrotnie obszerniejszą szybkość w poró wnaniu do konkurencyjnych produktó w o podobnym wymiarze i funkcjonalności (stan na styczeń 2020 r.).

7 choćby o 31% obszerniejsza staranność liniowa wykazana w wewnętrznych testach HP (stan na wrzesień 2019 r.) obejmujących pomiar prostolinijności dla 1 pionowej linii pikseli na podstawie poró wnania wydrukó w na zwykłym papierze z drukarki HP DesignJet kolekcji T600 oraz drukarki Canon TM-305 przy wykorzystaniu pokrewnych trybó w druku szybkiego/roboczego. Nawet o 65% bogatsza gama koloró w wykazana w wewnętrznych testach HP (stan na wrzesień2019 r.) obejmujących pomiar pojemności gamy koloró w na podstawie poró wnania wydrukó w na zwykłym papierze Oce 75 gsm z drukarki HP DesignJet linii T600, a także drukarki Canon TM-305 przy wykorzystaniu pokrewnych trybó w druku prędkiego/roboczego.

Specyfikacja:


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.