Menu

Koncentrat Płynu Do Chłodnicy Prestone 1 L

Cechy produktu

  • Producent Prestone 

Opis

Opis
Koncentrat płynu do chłodnic Prestone został stworzony w oparciu o nowoczesną koncepcję "All makes, all models", dzięki której może być bez przeszkód stosowany do układów chłodzenia we wszystkich markach i modelach samochodów. Koncentrat po rozcieńczeniu świetnie nadaje się na podmianę (z opakowania 4l uzyskujemy 8l gotowego płynu o temperaturze zamarzania -37°C) oraz jeżeli chcemy poprawić właściwości obecnie zalanego płynu i zmniejszyć temperaturę jego zamarzania (np. 6 l płynu do -20°C + 1 l koncentratu Prestone = 7 l płynu do -35°C). Koncentrat Płynu do chłodnic Prestone wykorzystuje zastrzeżoną formułę Extended Life, która gwarantuje całkowitą ochronę starszych, jak i innowacyjnych systemów chłodzenia (wyposażonych w chłodnice aluminiowe) poprzez 5 lat lub 250 000 km ciągłej eksploatacji. Artykuł przechowywany w oryginalnie zamkniętym opakowaniu nie ulega przeterminowaniu. Opakowanie Płynu do chłodnic Prestone zostało zaprojektowane tak, żeby zapewnić maksymalną wygodę w trakcie zastosowania płynu. Osiągnięto to dzięki specjalnie wyprofilowanemu uchwytowi i systemowi odpowietrzania "E-Z Pour", który zapobiega niekontrolowanemu wychlapywaniu płynu w trakcie nalewania. Testy prasy motoryzacyjnej Koncentrat płynu do chłodnic Prestone zajął pierwsze miejsce i został wskazany tytułem "Motor Poleca" w teście koncentratów płynów chłodniczych przeprowadzonych poprzez tygodnik Motor. Wymogi i standardy Nowa formuła koncentratu płynu do chłodnic Prestone jest zgodna, a nawet przewyższa standardy ASTM D3306, ASTM D4985. Została na dodatek przetestowana wg standardów OEM jak na dodatek innych standardów przemysłowych co do kompatybilności płynów do chłodnic z podzespołami układów chłodzenia. Koncentrat płynu do chłodnic Prestone jest w pełni zgodny z wymaganiami VW/Audi G11, G12, G12+.

Waga: 1,000 kg
pojemność: 1,000 l
Płyny chłodnicze

Płyny chłodnicze

Płyn chłodniczy "przyjmuje" ciepło, a następnie w chłodnicy je "oddaje", bowiem to tam płyn ulega schłodzeniu. Proces ten powtarza się na krągło w trakcie pracy silnika, dlatego skuteczny układ chłodniczy i płyn chłodniczy o prawidłowych parametrach są tak ważne w utrzymaniu jednostki napędowej w korzystnej kondycji. Trakcie eksploatacji pojazdu i wraz z upływem czasu płyn chłodniczy stopniowo traci swoje cechy. Z tego powodu zaleca się zamianę płynu chłodniczego nie rzadziej niż co 5 lat, a niektórzy mechanicy zalecają podmianę płynu co 3 lata.

O marce PRESTONE

PPH „PARYS" Sp. Z o.o. Jest liderem w branży chemii motoryzacyjnej i kosmetyków samochodowych w Polsce.

firma jest generalnym dystrybutorem produktów Plak, Atas, SONAX, Prestone, Xeramic, Holts, Druchema, ERC, Rain-X, Ring Automotive i QUIXX w Polsce.

marka PARYS jest także odpowiedzialna za dystrybucję produktów Procter & Gamble (m.in. Ambi Pur Car, Gillette) w kanale stacji paliw i motoryzacyjnym na terenie Polski.

Od 2020 roku konfekcjonuje i dystrybuuje NOXy AdBlue – płyn do redukcji NO2 ze spalin.

Zakład produkcyjny, dzięki innowacyjnym i w pełni zautomatyzowanym liniom produkcyjnym może na wielką skalę produkować wszelkiego rodzaju płyny eksploatacyjne dla motoryzacji, takie jak: płyny do chłodnic, płyny do spryskiwaczy, płyny do szyb czy AdBlue. Wyróżnia go wyjątkowo wysoka powtarzalność i skrupulatność procesów produkcji oraz konfekcjonowania płynów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.