Menu

Koncentrat Płynu Do Chłodnicy Prestone 4 L

Cechy produktu

  • Producent PRESTONE 

Opis

Opis
Koncentrat płynu do chłodnic Prestone został wytwarzany w oparciu o postępową koncepcję "All makes, all models", dzięki której może być bez przeszkód używany do układów chłodzenia we wszystkich markach i modelach samochodów.

Koncentrat po rozcieńczeniu wyśmienicie nadaje się na podmianę (z opakowania 4l uzyskujemy 8l gotowego płynu o temperaturze zamarzania -37°C), a także jeżeli chcemy poprawić parametry obecnie zalanego płynu i obniżyć temperaturę jego zamarzania (np. 6 l płynu do -20°C + 1 l koncentratu Prestone = 7 l płynu do -35°C).

Koncentrat Płynu do chłodnic Prestone wykorzystuje opatentowaną formułę Extended Life, która zagwarantuje pełną ochronę starszych, jak i nowoczesnych systemów chłodzenia (wyposażonych w chłodnice aluminiowe) przez 5 lat lub 250 000 km ciągłej eksploatacji. Artykuł przechowywany w oryginalnie zamkniętym opakowaniu nie ulega przeterminowaniu.

Opakowanie Płynu do chłodnic Prestone zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną wygodę w trakcie wykorzystania płynu. Osiągnięto to dzięki specjalnie wyprofilowanemu uchwytowi i systemowi odpowietrzania "E-Z Pour", który zapobiega niekontrolowanemu wychlapywaniu płynu w trakcie nalewania.

Testy prasy motoryzacyjnej Koncentrat płynu do chłodnic Prestone zajął pierwsze miejsce i został wskazany tytułem "Motor Poleca" w teście koncentratów płynów chłodniczych przeprowadzonych przez tygodnik Motor.

kryteria i standardy Nowa formuła koncentratu płynu do chłodnic Prestone jest zgodna, a choćby przewyższa standardy ASTM D3306, ASTM D4985. Została na dodatek przetestowana wg standardów OEM jak ponadto innych standardów przemysłowych co do kompatybilności płynów do chłodnic z podzespołami układów chłodzenia. Koncentrat płynu do chłodnic Prestone jest w pełni zgodny z oczekiwaniami VW/Audi G11, G12, G12+.

Waga: 4,000 kg
objętość: 4,000 l
Płyny chłodnicze

Płyny chłodnicze

Płyn chłodniczy "przyjmuje" ciepło, a następnie w chłodnicy je "oddaje", bowiem to tam płyn ulega schłodzeniu. Cykl ten powtarza się na kolisto w trakcie pracy silnika, dlatego produktywny układ chłodniczy i płyn chłodniczy o dobrych parametrach są tak ważne w utrzymaniu jednostki napędowej w dobrej kondycji. Trakcie eksploatacji pojazdu i wraz z upływem czasu płyn chłodniczy stopniowo traci swoje atrybuty. Z tego powodu zaleca się zamianę płynu chłodniczego nie rzadziej niżeli co 5 lat, a niektórzy mechanicy zalecają podmianę płynu co 3 lata.

O marce PRESTONE

PPH „PARYS" Sp. Z o.o. Jest liderem w branży chemii motoryzacyjnej i kosmetyków samochodowych w Polsce.

producent jest generalnym dystrybutorem produktów Plak, Atas, SONAX, Prestone, Xeramic, Holts, Druchema, ERC, Rain-X, Ring Automotive i QUIXX w Polsce.

producent PARYS jest także odpowiedzialna za dystrybucję produktów Procter & Gamble (m.in. Ambi Pur Car, Gillette) w kanale stacji paliw i motoryzacyjnym na terenie Polski.

Od 2020 roku konfekcjonuje, a także dystrybuuje NOXy AdBlue – płyn do redukcji NO2 ze spalin.

Zakład produkcyjny, dzięki nowoczesnym i w pełni zautomatyzowanym liniom produkcyjnym może na wielką skalę produkować wszelkiego rodzaju płyny eksploatacyjne dla motoryzacji, takie jak: płyny do chłodnic, płyny do spryskiwaczy, płyny do szyb czy AdBlue. Akcentuje go bardzo wysoka powtarzalność i dokładność procesów produkcji i konfekcjonowania płynów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.